Edebiyat Kitapları

Yaralasar 3 Ciltli PDF indir

Yaralasar 3 Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Yaralasar 3 Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Maral Atmaca tarafından kaleme alınan Yaralasar 3 Ciltli kitabı 432 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Yaralasar 3 Ciltli kitabını 9786257382533 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yaralasar 3 Ciltli kitap özeti, Yaralasar 3 Ciltli pdf oku, Yaralasar 3 Ciltli yandex, Maral Atmaca e-kitap pdf, Yaralasar 3 Ciltli PDF Drive, Yaralasar 3 Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yaralasar 3 Ciltli PDF Oku

Yaralasar 3 Ciltli Kısa Özet

Ve ben bugün biraz daha ölmüştüm fakat hiç ağlamamıştım. O, sırtıma dört kırbaç vurduğunda bile tek bir damla gözyaşı dökmemiştim. Gözlerim doluyor ama gözyaşlarım gözlerimin çukurundan akmıyordu. Her darbeyle gözyaşlarım kuruyup kalıyordu. Hayır, ben ağlayamıyordum. Alaz Altuğ Sipahi beni bu adamın insafına bıraktığı gece ben ağlamayı bırakmıştım.

Damgacının kimliği ortaya çıkmıştır. Ettiği türlü işkenceler neticesinde hayatta kalmayı başarabilen Yarasalar artık damgacıdan iki kere alacaklıdır. Ama kaçırılmalarının yaralarını sarmaya çalışırken darmadağın olmuşlardır. Peki Sedef, Naz, Kuzey ve Yiğit son olanlardan sonra hayatta kalmayı başarabilmiş midir? Alaz Altuğ Sipahi’nin hem Yarasalar hem de damgacı için yeni planları mevcuttur. Damgacı artık köşeye sıkışmıştır. Ya sonsuza kadar kaçacak veya ölüme razı olacaktır. Lakin bunun kararını verecek olan kendisi değildir. Yüzleşme halen başlamamıştır ve damgacı, yaşayacaklarından haberdar değildir.

Yaralasar 3 Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu