Edebiyat Kitapları

Yaralasar 4 Ciltli PDF indir

Yaralasar 4 Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Yaralasar 4 Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Maral Atmaca tarafından kaleme alınan Yaralasar 4 Ciltli kitabı 400 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Yaralasar 4 Ciltli kitabını 9786257382717 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yaralasar 4 Ciltli kitap özeti, Yaralasar 4 Ciltli pdf oku, Yaralasar 4 Ciltli yandex, Maral Atmaca e-kitap pdf, Yaralasar 4 Ciltli PDF Drive, Yaralasar 4 Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yaralasar 4 Ciltli PDF Oku

Yaralasar 4 Ciltli Kısa Özet

“Geçerdi, aslında yaşadığımız her şey er veya geç geçerdi. Bedenimize aldığımız yaralar geçerdi. Ruhumuza aldığımız yaralar da bir süre sonra eskisi gibi acıtmadığı için onlar da geçerdi. Kalbimize aldığımız yaralar iseasla geçmeyecek gibi hissettirse de zamanla onların da geçtiğini görürdük. Hangi acı geçmezdi, biliyor musunuz? Aklımıza aldığımız acılar geçmezdi. Beden iyileşir, ruh güçlenir, kalp tecrübe edinir ama akıl hep aynı kalırdı.”

 

 

Damgacı için belki de yolun sonu görünmüştür fakat Sedef için çözülmesi gereken düğümler yalnızca bundan ibaret değildir. Yüzleşmesi gereken bir geçmişi, söylenmesi gereken kelimeleri ve hesabının sorulması gereken yenilmişlikleri mevcuttur.Tüm bunlardan bir çırpıda sıyrılmak hiç de kolay değildir. Artık Sedef tek başınadır ve tüm yükleri tek başına omuzlamak zorundadır. Lakin hayat, hiç de onun planlarını uygulayacak gibi görünmemektedir. Başına geleceklerden habersiz, bir sona doğru sıra sıra yürümektedir.

 

Peki, bu son Sedef’i nereye sürükleyecektir?

Yaralasar 4 Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu