Edebiyat Kitapları

Yaralasar 4 PDF indir

Yaralasar 4 PDF indir, e-kitap sitemizde Yaralasar 4 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Maral Atmaca tarafından kaleme alınan Yaralasar 4 kitabı 400 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yaralasar 4 kitabını 9786257382724 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yaralasar 4 kitap özeti, Yaralasar 4 pdf oku, Yaralasar 4 yandex, Maral Atmaca e-kitap pdf, Yaralasar 4 PDF Drive, Yaralasar 4 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yaralasar 4 PDF Oku

Yaralasar 4 Kısa Özet

“Geçerdi, aslında yaşadığımız her şey er veya geç geçerdi. Bedenimize aldığımız yaralar geçerdi. Ruhumuza aldığımız yaralar da bir süre sonra eskisi gibi acıtmadığı için onlar da geçerdi. Kalbimize aldığımız yaralar iseasla geçmeyecek gibi hissettirse de zamanla onların da geçtiğini görürdük. Hangi acı geçmezdi, biliyor musunuz? Aklımıza aldığımız acılar geçmezdi. Beden iyileşir, ruh güçlenir, kalp tecrübe edinir ama akıl hep aynı kalırdı.”

 

 

Damgacı için belki de yolun sonu görünmüştür fakat Sedef için çözülmesi gereken düğümler yalnızca bundan ibaret değildir. Yüzleşmesi gereken bir geçmişi, söylenmesi gereken kelimeleri ve hesabının sorulması gereken yenilmişlikleri mevcuttur.Tüm bunlardan bir çırpıda sıyrılmak hiç de kolay değildir. Artık Sedef tek başınadır ve tüm yükleri tek başına omuzlamak zorundadır. Lakin hayat, hiç de onun planlarını uygulayacak gibi görünmemektedir. Başına geleceklerden habersiz, bir sona doğru sıra sıra yürümektedir.

 

Peki, bu son Sedef’i nereye sürükleyecektir?

Yaralasar 4 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu