Edebiyat Kitapları

Yargılar ve Yanılgılar PDF indir

Yargılar ve Yanılgılar PDF indir, e-kitap sitemizde Yargılar ve Yanılgılar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Onur Şahin tarafından kaleme alınan Yargılar ve Yanılgılar kitabı 250 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yargılar ve Yanılgılar kitabını 9786254070532 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yargılar ve Yanılgılar kitap özeti, Yargılar ve Yanılgılar pdf oku, Yargılar ve Yanılgılar yandex, Onur Şahin e-kitap pdf, Yargılar ve Yanılgılar PDF Drive, Yargılar ve Yanılgılar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yargılar ve Yanılgılar PDF Oku

Yargılar ve Yanılgılar Kısa Özet

*Matematik ile alakalı teoremlerin olduğu birkaç kitabı daha yapay zekâya aktardığında yapay zekânın biraz daha zor matematik işlemlerini değerlendirip kısa bir sürede doğru cevabı bulabildiğini gördü.

Bu Diamond’da çok büyük bir felsefi soru işareti uyandırdı. Felsefi sorular ve sorgulamalar da tıpkı matematik işlemleri gibi net yanıtlara mı sahipti yoksa her zaman yorumlamaya açık ve herhangi net bir cevabı olmayan sorular mıydı bunlar? *2 + 2* sualinin yanıtı ile *Öldükten sonra ne var?* sualinin yanıtı aynı netlikte olabilir miydi?*

Yargılar ve Yanılgılar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu