Edebiyat Kitapları

Yasak Aşkın Kanıtı PDF indir

Yasak Aşkın Kanıtı PDF indir, e-kitap sitemizde Yasak Aşkın Kanıtı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Taylor Jenkins Reid tarafından kaleme alınan Yasak Aşkın Kanıtı kitabı 136 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yasak Aşkın Kanıtı kitabını 9786257550130 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yasak Aşkın Kanıtı kitap özeti, Yasak Aşkın Kanıtı pdf oku, Yasak Aşkın Kanıtı yandex, Taylor Jenkins Reid e-kitap pdf, Yasak Aşkın Kanıtı PDF Drive, Yasak Aşkın Kanıtı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yasak Aşkın Kanıtı PDF Oku

Yasak Aşkın Kanıtı Kısa Özet

Bu hikâyede kim haklı?

Sevgili yabancı…

Eşiyle birlikte Güney Kaliforniya’da yaşayan çaresiz genç bir kadın, hiç tanımadığı bir adama bir mektup yazar ve ikisinin de hayatlarını geri dönülmez biçimde değiştirir.

Çok üzgünüm David… Buna yol açtığum için çok üzgünüm.

Carrie Allsop ve David Mayer yazışmaya sürdükçe, eşleri içindeki yasak aşkın acı verici ayrıntı kısmını da öğrenirler. Her yeni mektupla birlikte en derin korkularını itiraf edip ruhlarını ortaya koyarlar. İçine düştükleri bu acımasız durumda neleri kaybedeceklerini bilmeseler de hikâyenin sonunda ikisini de zorlu yüzleşmeler beklemektedir.

Hiç bu kadar yalnız hissetmemiştim. Dünyada yalnız, evliliğimde yalnız. Aşkta yalnız…

Yasak Aşkın Kanıtı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu