Edebiyat Kitapları

Yaz Bulutları PDF indir

Yaz Bulutları PDF indir, e-kitap sitemizde Yaz Bulutları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ahmet Batman tarafından kaleme alınan Yaz Bulutları kitabı 200 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yaz Bulutları kitabını 9786254416736 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yaz Bulutları kitap özeti, Yaz Bulutları pdf oku, Yaz Bulutları yandex, Ahmet Batman e-kitap pdf, Yaz Bulutları PDF Drive, Yaz Bulutları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yaz Bulutları PDF Oku

Yaz Bulutları Kısa Özet

İstediğin bir yıla dönebilecek olsan, hangi yıla dönerdin?

İnsan arada bir zamanın bir an önce geçmesini istiyor arada bir de yaşadığı anın içinde bir ömür kalmayı. İçinde olduğumuz olaylar ve hissettiklerimiz dışında yokuz aslında. Birileri için belki çok mühimyiz hatta olmazsak olmaz ama dünyaya bakınca biz olmasak da olur gibi.
Hayat böyledir. Hikâyen sürdüği sürece mücadele edersin. Kazanmak veya kaybetmek değildir mesele, zaten bundan ibaret olamaz hiçbir şey. Mücadeledir hayat yalnızca. Bazı zaman kendinle arada bir de çok başka şeylerle…
Belki muhteşem şeyler yaşamayacağız. Belki en yakın sandıklarımız için bile gerçekten var olamayacağız. Olsun. Şarkılar söyleyeceğiz, filmler izleyeceğiz, kitaplar okuyup anılar biriktireceğiz. Gün gelecek belki de seninle yan yana bir sahil kasabasında yaz bulutlarını seyredeceğiz. Belki bizim de mucizemiz budur.
Görmesini bilene her şey mucize.

Yaz Bulutları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu