Bilgisayar Kitapları

Yazılımcılar için İş Başvuru Zamanı PDF indir

Yazılımcılar için İş Başvuru Zamanı PDF indir, e-kitap sitemizde Yazılımcılar için İş Başvuru Zamanı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gayle Laakmann McDowell tarafından kaleme alınan Yazılımcılar için İş Başvuru Zamanı kitabı 1024 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yazılımcılar için İş Başvuru Zamanı kitabını 9786052118689 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yazılımcılar için İş Başvuru Zamanı kitap özeti, Yazılımcılar için İş Başvuru Zamanı pdf oku, Yazılımcılar için İş Başvuru Zamanı yandex, Gayle Laakmann McDowell e-kitap pdf, Yazılımcılar için İş Başvuru Zamanı PDF Drive, Yazılımcılar için İş Başvuru Zamanı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yazılımcılar için İş Başvuru Zamanı PDF Oku

Yazılımcılar için İş Başvuru Zamanı Kısa Özet

Amazon.com’un 1 Numaralı En Çok Satan Mülakat Kitabı

Yazılımcılar için İş Başvuru Zamanı

Önce şu kendini tanıtma kısmını bir halledelim. Ben bir işe alım görevlisi değilim, yazılım mühendisiyim. Bu bakımdan da, hemen oracıkta muhteşem algoritmalar oluşturuvermeniz ve ardından bir beyaz tahtaya kusursuz bir biçimde kod yazmanızın istenmesinin nasıl bir şey olduğunu biliyorum. Bunu hem bir aday hem de mülakatçı olarak deneyimledim.

Yazılımcılar için İş Başvuru Zamanı ile size bu sürede yol göstermeyi, bilmeniz gereken bilgileri sağlamayı ve en iyi performansınızı görülmektedirmanızda yardımcı olmayı amaçladık. Bugüne kadar yüzlerce yazılım mühendisine koçluk yapıp, mülakatlarını gerçekleştirdim. Tüm bunların sonucu olarak bu kitap yaşandı.

Bir problemdeki ipucu ve gizli ayrıntı kısmı yakalamayı, problemi daha rahat ele alabileceğiniz ufak parçalara ayırmayı, takıldığınız zamanlarda durumun içinden çıkmanızı sağlayacak teknikler geliştirmeyi ve temel bilgisayar bilimi konularını öğrenmenin (veya tekrardan üzerinden geçmenin) bunun yanında, 189 mülakat problemi ve çözümleri üzerinde alıştırma yapabileceksiniz.
Kitapta bulunan problemler bilgisayar bilimi çalışma kitaplarından alınmış problemler olmayıp, gerçek mülakat problemleridir. Mümkün olabildiğince iyi bir hazırlık yapabilmeniz adına, gerçekten de en iyi şirketlerde sorulan problemleri yansıtmaktalar.

Bu Kitapta Neler Bulacaksınız?

Basit düzeylerden en karmaşık algoritma problemlerine kadar, 189 yazılım mülakatı problemi.

Çözümleri nasıl elde edebileceğinizin geniş bir şekilde açıklamaları (ki böylece o noktaya nasıl gelebileceğinizi öğrenebilesiniz).

189 sorunun her birinin nasıl çözüleceğine dair, gerçek bir mülakatta alacaklarınıza benzer ipuçları.

Daha önceleri görmemiş olduğunuz problemleri çözebilmenizi sağlayacak, algoritma problemleri için 5 strateji.

Big O zamanı, veri yapıları ve çekirdek algoritma gibi temel konuların kapsamlı anlatımları.
Google ve Facebook gibi büyük şirketlerin yazılımcıları işe alım süreçlerine dair yakında zamandan bir bakış.

Mülakatların daha *hafif* tarafı olan davranışsal problemlere hazırlanmanız ve yüksek başarı göstermeniz için teknikler.

Mülakatçılar ve şirketler için: bir mülakat sorununi *iyi bir mülakat problemi* yapan şeyin ne olduğu ve mülakat sürecine dair detaylar.

Yazılımcılar için İş Başvuru Zamanı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu