Eğitim Kitapları

YDS Vocabulary Practice Progress PDF indir

YDS Vocabulary Practice Progress PDF indir, e-kitap sitemizde YDS Vocabulary Practice Progress kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kolektif tarafından kaleme alınan YDS Vocabulary Practice Progress kitabı 528 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. YDS Vocabulary Practice Progress kitabını 9786052248546 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. YDS Vocabulary Practice Progress kitap özeti, YDS Vocabulary Practice Progress pdf oku, YDS Vocabulary Practice Progress yandex, Kolektif e-kitap pdf, YDS Vocabulary Practice Progress PDF Drive, YDS Vocabulary Practice Progress Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

YDS Vocabulary Practice Progress PDF Oku

YDS Vocabulary Practice Progress Kısa Özet

YDS Vocabulary, YDS sınavına hazırlanan öğrencilerin kelime poblemlerinı en aza indirgeyip onlara mühim bir katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Sınavda çok fazla karşılalaşılan sözcükler taranıp kelime listeleri oluşturulmuştur. Kelime listeleri kelime türlerine göre ayrıştırılarak yapılmıştır. Bu sözcüklerin Türkçe anlamları sınavdaki kullanımlarına göre verilmiştir. Cümle ve paragraf bazlı sorularla bu sözcüklerin kullanımları pekiştirilmiştir. Bu kitapta öğrencinin kelime bilgisi çok sayıda kelime sorusuyla sınanmaktadır.

* Vocabulary Exercises & Tests
* Review Exercises
* Review Tests
* Dictionary
* Prepositions

YDS Vocabulary Practice Progress PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu