Siyaset Kitapları

Yeni Başlayanlar İçin Kapital PDF indir

Yeni Başlayanlar İçin Kapital PDF indir, e-kitap sitemizde Yeni Başlayanlar İçin Kapital kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mike Wayne tarafından kaleme alınan Yeni Başlayanlar İçin Kapital kitabı 192 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yeni Başlayanlar İçin Kapital kitabını 9786054836604 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yeni Başlayanlar İçin Kapital kitap özeti, Yeni Başlayanlar İçin Kapital pdf oku, Yeni Başlayanlar İçin Kapital yandex, Mike Wayne e-kitap pdf, Yeni Başlayanlar İçin Kapital PDF Drive, Yeni Başlayanlar İçin Kapital Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yeni Başlayanlar İçin Kapital PDF Oku

Kapital’in yayına girmesindan bu yana kapitalizm, Marx’ın kapitalizm eleştirisinin yanlış ve yersiz olduğunu ispatlamaya uğraşadursun Marx ve temel eseri Kapital, dünyayı anlamak isteyen her yeni kuşağa uygun aletler geliştirmeyi sürdürmüştür.

Çoğu insanın, dünya çapındaki her şeyin pek de düzgün yürümediği yönünde en azından bir sezgisi mevcuttur. Pek çok kişi de insan soyunun karşısında bir yığın büyük problem olduğu hususunda sezginin de ötesine geçmiştir. İşte Marx’ın Kapital’i niye böyle olabileceğinin en sistemli açıklamasıdır.

Ne var ki, Kapital’i okumanın ve anlamanın birden fazla kuvvetliğü mevcuttur. Bu kuvvetliğü aşmak üzere çok sayıda giriş kitabı yazılmıştır. Mike Wayne’in elinizdeki çalışması da bu okuma kuvvetliğünü aşmak için okurlara yardımcı olmak üzere yazılmış bir giriş kitabıdır. Kapital okumaya hazırlık kitabı da denebilir. Marx’ın büyük eserinin özünü oluşturan görüşleri sergileyen ve güncel bilgilerin ışığında Kapital’in analizinin doğruluğunu ortaya koyan kitap, güzel ve çarpıcı resimlerle daha da çekici hale getirilmiştir.

Yeni Başlayanlar İçin Kapital PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu