Ekonomi Kitapları

Yeni Bir Pencere Aç PDF indir

Yeni Bir Pencere Aç PDF indir, e-kitap sitemizde Yeni Bir Pencere Aç kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pınar Özkent tarafından kaleme alınan Yeni Bir Pencere Aç kitabı 192 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yeni Bir Pencere Aç kitabını 9786059367387 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yeni Bir Pencere Aç kitap özeti, Yeni Bir Pencere Aç pdf oku, Yeni Bir Pencere Aç yandex, Pınar Özkent e-kitap pdf, Yeni Bir Pencere Aç PDF Drive, Yeni Bir Pencere Aç Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yeni Bir Pencere Aç PDF Oku

Yeni Bir Pencere Aç Kısa Özet

Kitap fuarında bir okur “Hocam ben kitap okuyorum ama bende bir değişim olmuyor, bir de unutuyorum“ demişti. Yemek yemek gibi, kitap okumak milim milim büyütür seni.

Pınar gibi yazarların kitapları ise doğal, içten yazıldığı için Ege çipurası kadar lezzetli ve yararlıdır. Amerikan kitapları kolalı, hamburger menüsü gibi, hem şişmanlatır hem yapay ürün içerir hem de yanında kolonyalı mendil bile vermezler.

Pınar’la alakalı hep güzel cümleler duydum. Bunun anlamı, kitap size cesaret ve adım atma fırsatı verecek.

Ülkenin en entelektüel evlerinden birinde yaşıyor Pınar, eşi Bora Özkent de yazar. Metrekareye 2 yazar düşen ev dünya çapında az bulunur. Ellerine, beynine sağlık Pınar Özkent. Ülkede sizin gibi aileler çoğalır inşallah.

– Ahmet Şerif İzgören 

Yeterince iyi değilim.

Ya başarısız olursam?

Elâlem ne der?

Kendimi sıkışmış hissediyorum.

Ne yapsam olmuyor. Sorun bende galiba!

İç sesinden yansıyan cümlelerini duyabiliyorum. Bilhassa profesyonel yaşam yolculuğumda, farklı zamanlarda benzer duyguları derinden hissettim. Kısa olaraksı ben de senden biriyim.

Bugünden sonraki yaşamına cesaretle sahip çıkabilmen için sana bir mektup yazdım. Satır aralarında kendini bulabilmen dileğiyle…

– Pınar Özkent

Yeni Bir Pencere Aç PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu