Çocuk Kitapları

Yeni Futbol Antrenörü PDF indir

Yeni Futbol Antrenörü PDF indir, e-kitap sitemizde Yeni Futbol Antrenörü kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Dominique Demers tarafından kaleme alınan Yeni Futbol Antrenörü kitabı 80 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yeni Futbol Antrenörü kitabını 9789750747816 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yeni Futbol Antrenörü kitap özeti, Yeni Futbol Antrenörü pdf oku, Yeni Futbol Antrenörü yandex, Dominique Demers e-kitap pdf, Yeni Futbol Antrenörü PDF Drive, Yeni Futbol Antrenörü Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yeni Futbol Antrenörü PDF Oku

Yeni Futbol Antrenörü Kısa Özet

Black Duck Brook futbol kulübünün yeni antrenörü Bayan Charlotte’un çocukları büyük maça hazırlarken kullandığı enteresan yöntemler var: Antrenmanlarda çocukları futbol toplarıyla konuşturmak veya onlara sımalalamiyam adlı gizemli karışımdan içirmek gibi… Bunlarla kalsa yine iyi! Bayan Charlotte takıma maçı nasıl kaybedeceklerini de öğretiyor ve hepsinden mühimsi, oyundan keyif almayı… Kulağa olağanüstü gelse de bu enteresan yöntemler işe yarıyormuş gibi görünmekte. Ta ki takımın yıldız oyuncusu rakip takıma geçmeye karar verinceye kadar…

*Bayan Charlotte’un Maceraları* serisinin yeni kitabı, kendine inanmak ve klişeleri altüst etmek üzerine ilham verici bir hikâye.

Yeni Futbol Antrenörü PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu