Teknoloji Kitapları

Yeni Ulaşımın Temelleri ve Geleceği PDF indir

Yeni Ulaşımın Temelleri ve Geleceği PDF indir, e-kitap sitemizde Yeni Ulaşımın Temelleri ve Geleceği kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mehmet Çağrı Kızıltaş tarafından kaleme alınan Yeni Ulaşımın Temelleri ve Geleceği kitabı 127 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yeni Ulaşımın Temelleri ve Geleceği kitabını 9786258378856 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yeni Ulaşımın Temelleri ve Geleceği kitap özeti, Yeni Ulaşımın Temelleri ve Geleceği pdf oku, Yeni Ulaşımın Temelleri ve Geleceği yandex, Mehmet Çağrı Kızıltaş e-kitap pdf, Yeni Ulaşımın Temelleri ve Geleceği PDF Drive, Yeni Ulaşımın Temelleri ve Geleceği Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yeni Ulaşımın Temelleri ve Geleceği PDF Oku

Yeni Ulaşımın Temelleri ve Geleceği Kısa Özet

Düne bakmadan bugün anlaşılamaz. Dünde kalarak tarih yazılamaz, fakat tarihte tatile çıkılır. Tüketim toplumu olarak ‘an’ yakalanamaz, iradesiz bir toplum kümelenmesinden fazlası tesis edilemez. Bu da bir faaliyet icra etmek değildir. Faaliyet icra etmeyen toplumlar ve fertlerin gerçek anlamda yaşadığından söz edilemez. Yeniyi ortaya koymak mevcudu aşarak söz konusu olacaktır.

Yazar Türkçe 12. ve toplamda 13.kitabında yeni ulaştırmayı anlayabilmek için bir denemede bulunmuştur. Kitapta 21.yüzyıl ulaştırma perspektifinin en mühim unsurlarından olan otonom araçlara dair paylaşımlar mevcuttur.

Yeni Ulaşımın Temelleri ve Geleceği PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu