Teknoloji Kitapları

Yenilikçi Teknoloji Bağlamında İnşaat Bilimi PDF indir

Yenilikçi Teknoloji Bağlamında İnşaat Bilimi PDF indir, e-kitap sitemizde Yenilikçi Teknoloji Bağlamında İnşaat Bilimi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mehmet Çağrı Kızıltaş tarafından kaleme alınan Yenilikçi Teknoloji Bağlamında İnşaat Bilimi kitabı 212 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yenilikçi Teknoloji Bağlamında İnşaat Bilimi kitabını 9786058138827 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yenilikçi Teknoloji Bağlamında İnşaat Bilimi kitap özeti, Yenilikçi Teknoloji Bağlamında İnşaat Bilimi pdf oku, Yenilikçi Teknoloji Bağlamında İnşaat Bilimi yandex, Mehmet Çağrı Kızıltaş e-kitap pdf, Yenilikçi Teknoloji Bağlamında İnşaat Bilimi PDF Drive, Yenilikçi Teknoloji Bağlamında İnşaat Bilimi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yenilikçi Teknoloji Bağlamında İnşaat Bilimi PDF Oku

Yenilikçi Teknoloji Bağlamında İnşaat Bilimi Kısa Özet

Yazar bu eserinde inşaat biliminin yenilikçi yanını ele almıştır.

Bu bağlamda geçmiş zamandan günümüze geniş bir şekilde bir değerlendirme yapmıştır. Kavramsal bir tartışma da denenmektedir. Buradan hareketle ulaştırma, inşaat mühendisliği, kent, mimari ve alakalı disiplinler üzerine tahliller de yapılmaktadır. Türkiye’nin teknolojideki yeni hamleleri, planlamaları ve ülke kentlerinin yüz yüze olduğu potansiyel imkân ve riskler genel çerçeveleri ile de paylaşılmıştır. Dolaylı yoldan da ülkenin ekonomik yükünün tamamının ve de coğrafi fırsatlarının bir fotoğrafı çekilmiştir. Akabinde ülkemiz merkezli olarak güncel bilgilere dayalı geniş çerçeveden fazla yönlü bir bakış geliştirilmiş olup ardından yenilikçi unsurlar ana çerçeveleri ile ortaya konulmuştur.

Bu çerçevede otonom araçlar ve yüksek bi hayli hızlı demiryollarında kat edilen mesafeler ve gelecek öngörüleri paylaşılmıştır. Bunun devamı olarak kitapta münhasır olarak yüksek bi hayli hızlı demiryolları ve otonom araçlara ayrılan bölümler bulunmaktadır. Ayrıca havayolu ile demiryolunun rekabetçiliği üzerine analizler verilmiştir. Kitapta sürdürülebilirlik unsurunun inşaat ve çevre disiplinleri dâhilinde uygulamaları ortaya konulmuştur. En son da bir kent içi raylı sistem türü olaraktan metroya ayrılan bir bölüm de bulunmaktadır.

Yazarın 7.kitabı olan Yenilikçi Teknoloji Bağlamında İnşaat Bilimi ulaştırma merkezli olarak, sürdürülebilirlik ekseni dâhilinde yenilikçi girişim ve projeleri değerlendirmektedir.

Cağaloğlu Akademi olarak Ülkemizin daha ileri düzeyde gelişim göstermesi için yeni eserler ve projeler üreterek katkı sağlamaya devam edeceğiz başarılar temenni ediyoruz Cağaloğlu Yayınevi / Cağaloğlu Akademi

Yenilikçi Teknoloji Bağlamında İnşaat Bilimi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu