PDF İndir

Yeşil Yol – Stephen King – PDF İndir Güncel

Yeşil Yol – Stephen King – PDF İndir Güncel, PDF kitap sitemizde Yeşil Yol – Stephen King – PDF İndir ile alakalı indirme bağlantıyı paylaştık. Yeşil Yol – Stephen King – PDF İndir ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Yeşil Yol – Stephen King – PDF İndir

Stephen King, Yeşil Yol, pdf, oku, indir, e-kitap, 1947 doğumlu ABD’li yazar King yaşamı boyunca 60’dan fazla eser kaleme almış ve bunların çoğu dizi yahut film olarak beyazperdeye aktarılmıştır. Stephen King, korku, gerilim, doğaüstü, bilimkurgu, fantastik türünde romanları ile tanınır. Yeşil Yol adlı eseri de beyazperdeye aktarılan eserleri içindedır. Yeşil Yol dünya çapında büyük ilgi görmüş dram doğaüstü filmleri içinde yerini almıştır.

“Lakin, o sandalyeye oturması gerekenler için olayın gülünç bir yanı kalmazdı. Cold Mountain’da olduğum süre içinde tam yetmiş sekiz idamda hazır bulundum. (Bu sayıyı asla unutmam; ölüm döşeğimde bile hatırlayacağım.) Sanırım o adamların çoğu başlarına geleni fakat bilekleri Elektrikli’nin sert meşesine kelepçelenirken kavrayabildiler.”

Yeşil Yol (The Green Mile) PDF İndir

Dosya Boyutu 1 MB

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu