Çocuk Kitapları

Yetenekli Sekiz 4 Yaş Çantalı Set 13 Kitap PDF indir

Yetenekli Sekiz 4 Yaş Çantalı Set 13 Kitap PDF indir, e-kitap sitemizde Yetenekli Sekiz 4 Yaş Çantalı Set 13 Kitap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kolektif tarafından kaleme alınan Yetenekli Sekiz 4 Yaş Çantalı Set 13 Kitap kitabı 584 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yetenekli Sekiz 4 Yaş Çantalı Set 13 Kitap kitabını 1000003740308 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yetenekli Sekiz 4 Yaş Çantalı Set 13 Kitap kitap özeti, Yetenekli Sekiz 4 Yaş Çantalı Set 13 Kitap pdf oku, Yetenekli Sekiz 4 Yaş Çantalı Set 13 Kitap yandex, Kolektif e-kitap pdf, Yetenekli Sekiz 4 Yaş Çantalı Set 13 Kitap PDF Drive, Yetenekli Sekiz 4 Yaş Çantalı Set 13 Kitap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yetenekli Sekiz 4 Yaş Çantalı Set 13 Kitap PDF Oku

Yetenekli Sekiz 4 Yaş Çantalı Set 13 Kitap Kısa Özet

Toplam 13 Kitap

Çalışma Kitapları (8 kitap)

Matematik

Aile Katılımı 

Özel Günler ve Haftalar

İngilizce

 Yaz-Sil

21. Yüzyılın Fark Yaratan Bireyini yetiştirmek için hazırlanan “Yetenekli Sekiz Okul Öncesi Eğitim Seti” Çağdaş Gelişim ve Öğrenme Teorileri ışığında, Okul Öncesi Eğitime yön veren teoriler kullanılarak Eklektik bir yaklaşımla kurgulanmış ve aktif öğrenme yoluyla Nöro Eğitim Temeline oturtulmuştur.

YETENEKLİ SEKİZ EĞİTİM SETİ Çantalı Set. ( 4+ yaş 13 Kitap )

“Yetenekli Sekiz Eğitim Seti”nde, çocukların merakla öğrenmeye başlamaları, kendi kendine öğrenmelerini etkili kılmak ve eğlenerek kalıcı öğrenmelerine destek sağlamak maksadıyla her kitapta bir beceri yahut kabiliyeti öne çıkan birer kahraman olmak üzere toplam sekiz tatlı kahraman kullanılmıştır. Ayrıca, sette çıkartmalara ve gerçek fotoğraflara yer verilmiştir. Asetat ve yaz-sil konularak yazma becerilerinin gelişimine destek sağlanmıştır. İlkokula hazırlanmak uzun soluklu bir zamantir.

“Yetenekli Sekiz Eğitim Seti,” çocuklarımızın hiçbir gelişim alanını atlamadan bütünsel olarak keyifli bir biçimde öğrenmelerini desteklemesi amacı ile hazırlanmıştır. Sette bulunan çalışmalar basitten zora doğru sıralanmıştır. Bu nedenle kitapların sırayla kullanılması mühimdir. Set,kendini iyi tanıyan, öz farkındalık geliştirmiş, geniş bir dünya vizyonuna sahip, hoşgörü sahibi, geleceğe umutla bakabilen fark yaratan bireylerin yetişmesi yönünden da son derece mühimdir.

2013 senesinde yürürlüğe giren MEB Okul Öncesi Eğitim Programı’nda (36–72 aylık çocuklar için) bulunan kazanımlara ve göstergelere ulaşılabilmesi için araç olarak bir çok tema ve kavram kullanılmaktadır.

Buradan hareketle çocukların ilkokula ve hayata geniş bir vizyonla hazırlanabilmeleri yönünden “YETENEKLİ SEKİZ EĞİTİM SETİ” hazırlanmıştır.Yetenekli Sekiz Eğitim Seti, tüm gelişim alanlarını desteklemesi sebebiyle çok yönlü eğitim seti niteliğindedir.

Yetenekli Sekiz 4 Yaş Çantalı Set 13 Kitap PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu