Çocuk Kitapları

Yetenekli Sekiz Okul Öncesi Eğitim Seti – 20 Kitap PDF indir

Yetenekli Sekiz Okul Öncesi Eğitim Seti – 20 Kitap PDF indir, e-kitap sitemizde Yetenekli Sekiz Okul Öncesi Eğitim Seti – 20 Kitap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kolektif tarafından kaleme alınan Yetenekli Sekiz Okul Öncesi Eğitim Seti – 20 Kitap kitabı 808 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yetenekli Sekiz Okul Öncesi Eğitim Seti – 20 Kitap kitabını 9786056773266 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yetenekli Sekiz Okul Öncesi Eğitim Seti – 20 Kitap kitap özeti, Yetenekli Sekiz Okul Öncesi Eğitim Seti – 20 Kitap pdf oku, Yetenekli Sekiz Okul Öncesi Eğitim Seti – 20 Kitap yandex, Kolektif e-kitap pdf, Yetenekli Sekiz Okul Öncesi Eğitim Seti – 20 Kitap PDF Drive, Yetenekli Sekiz Okul Öncesi Eğitim Seti – 20 Kitap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yetenekli Sekiz Okul Öncesi Eğitim Seti – 20 Kitap PDF Oku

Yetenekli Sekiz Okul Öncesi Eğitim Seti – 20 Kitap Kısa Özet

Çalışma Kitapları (8 Adet Kitap)

Matematik 1

Matematik 2

Tatil Matematiği

Görsel Dikkat

Portfolyo

Aile Katılımı

Fen ve Doğa

Eğlenceli Tatil

Özel Günler ve Haftalar

Kes Yapıştır

İngilizce

Yaz-Sil

 

21. Yüzyılın Fark Yaratan Bireyini yetiştirmek için hazırlanan ” Yetenekli Sekiz Okul Öncesi Eğitim Seti” Çağdaş Gelişim ve Öğrenme Teorileri ışığında, Okul Öncesi Eğitime yön veren teoriler kullanılarak Eklektik bir yaklaşımla kurgulanmış ve aktif öğrenme yoluyla Nöro eğitim Temeline oturtulmuştur.

 

YETENEKLİ SEKİZ EĞİTİM SETİ Full Set. ( 4+ yaş 20 Kitap )

4? yaş, çocukların oyun oynayarak hayata hazırlandığı ve ilkokul için gerekli olan temel becerilerin alt yapısının atıldığı bir dönemdir. Bu zamanda çocukların kazandıkları temel beceriler ne kadar yüksek ise, anasınıfına ve dolayısı ile ilkokul 1. sınıfa ve hayata da o miktarda donanımlı başlaması olabilecek olabilecektir. Diğer temel becerilerin bunun yanında çocukların derinlemesine, çok yönlü ve esnek düşünebilme becerilerinin bu sürede en üst düzeyde geliştirilmeye çalışılması, onların sahip oldukları kapasiteyi de üst düzeyde kullanabilmeleri için çok mühim destekler sağlayacaktır.

YETENEKLİ SEKİZ EĞİTİM SETİ, tüm gelişim alanlarını desteklemesi sebebiyle çok yönlü eğitim seti niteliğindedir.

YETENEKLİ SEKİZ EĞİTİM SETİ` nde, çocukların merakla öğrenmeye başlamaları, kendi kendine öğrenmelerini etkili kılmak ve eğlenerek kalıcı öğrenmelerine destek sağlamak maksadıyla her kitapta bir beceri yahut kabiliyeti öne çıkan birer kahraman olmak üzere toplam sekiz tatlı kahraman kullanılmıştır. Ayrıca, sette çıkartmalara ve gerçek fotoğraflara yer verilmiştir. Asetat ve yaz – sil konularak yazma becerilerinin gelişimine destek sağlanmıştır. İlkokula hazırlanmak uzun soluklu bir zamantir.

YETENEKLİ SEKİZ EĞİTİM SETİ, çocuklarımızın hiçbir gelişim alanını atlamadan bütünsel olarak keyifli bir biçimde öğrenmelerini desteklenmesi amacı ile hazırlanmıştır. Sette bulunan çalışmalar basitten zora doğru sıralanmıştır. Bu nedenle kitapların sırayla kullanılması mühimdir. Set, kendini iyi tanıyan, öz farkındalık geliştirmiş, geniş bir dünya vizyonuna sahip, hoşgörü sahibi, geleceğe umutla bakabilen fark yaratan bireylerin yetişmesi yönünden da son derece mühimdir.

2013 senesinde yürürlüğe giren MEB Okul Öncesi Eğitim Programı`nda ( 36 – 72 aylık çocuklar için) bulunan kazanımlara ve göstergelere ulaşabilmesi için araç olarak bir çok tema ve kavram kullanılmaktadır.
Buradan hareketle çocukların ilkokula ve hayata geniş bir vizyonla hazırlanabilmeleri yönünden ” YETENEKLİ SEKİZ EĞİTİM SETİ ” hazırlanmıştır.

 

Yetenekli Sekiz Okul Öncesi Eğitim Seti – 20 Kitap PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu