Edebiyat Kitapları

Yıldızların Laneti Ciltli PDF indir

Yıldızların Laneti Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Yıldızların Laneti Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sena Nur Işık tarafından kaleme alınan Yıldızların Laneti Ciltli kitabı 320 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Yıldızların Laneti Ciltli kitabını 9786257671507 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yıldızların Laneti Ciltli kitap özeti, Yıldızların Laneti Ciltli pdf oku, Yıldızların Laneti Ciltli yandex, Sena Nur Işık e-kitap pdf, Yıldızların Laneti Ciltli PDF Drive, Yıldızların Laneti Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yıldızların Laneti Ciltli PDF Oku

Yıldızların Laneti Ciltli Kısa Özet

*Sen yalnızca yıldızların laneti değilsin, sen bir kara deliksin.*

Yetmiş iki yıl önce Sirius halkının imparatorluğa isyan ettiği gece, insanlar gökyüzünde tek bir yıldız bile görememiştir. Tanrıların kendilerini terk ederek lanetlediğinden endişelenen halk, her sene bu olayın meydana geldiği günde özel güçlere sahip çocukların dünyaya gözlerini açtığine tanık olur. Yıldızların lanetiyle doğan bu çocuklar halk tarafından katledilirken imparatorluk çocukları iyileştireceğine dair bir söz verir.

Sirius İmparatorluğu’nun tek vârisi ve prensesi olan Victoria Sirius da diğer lanetli çocuklar gibi yılın ilk ayının on yedinci gününde doğmuştur. İmparator Richard Sirius, senelerdır sürdürdiği çalışmalar neticesinde yıldızların lanetini ortadan kaldırmayı başardığını göstermek için on sekizinci yaş gününde kızını halka takdim etmek isterken saraya bir baskın yapılır ve Victoria kaçırılır. Kaçırıldığı Hamal Birliği’nde, yaşamı boyunca inandığı tüm gerçeklerin aslında büyük bir yalan olduğunu öğrenen Victoria, kendi ailesi ile Birlik içinde bir seçim yapmak zorunda kalır.

*Sen ve ben Young taşının birer parçası gibiyiz, Victoria. Birbirimizden tamamen farklı olmamıza rağmen içimizde birbirimize ait parçalar var. Yan yana sıra geldiğinde bir laneti ortadan kaldırabilecek kadar kuvvetli ve uyumlu olduğumuzu biliyorum.*

Yıldızların Laneti Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu