Roman Kitapları

Yıldızlı Hikayeler PDF indir

Yıldızlı Hikayeler PDF indir, e-kitap sitemizde Yıldızlı Hikayeler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yıldız Sert tarafından kaleme alınan Yıldızlı Hikayeler kitabı 128 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yıldızlı Hikayeler kitabını 9786057682178 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yıldızlı Hikayeler kitap özeti, Yıldızlı Hikayeler pdf oku, Yıldızlı Hikayeler yandex, Yıldız Sert e-kitap pdf, Yıldızlı Hikayeler PDF Drive, Yıldızlı Hikayeler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yıldızlı Hikayeler PDF Oku

Yıldızlı Hikayeler Kısa Özet

Zorlu bir kış günü başlayan yaşamım adeta o günün mayalamasıyla hep zor geçti. Liseye kadar sürdürebildiğim eğitim yaşamım üniversiteye gideceğim sırada MS (multiplskleroz) olarak anılan bir tür sinir sistemi hastalığına yakalanmamla yatağa bağlı duruma geldi. Zaman zaman gelen ataklarla mücadele etmek temel meşguliyetim oldu.

Vazgeçmeden, pes etmeden, kendime acımadan yaşamımın sahibi olmaya karar verdiğimde Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi’nde okuyordum.

O zamanda iç sesime kulak verdim ve çocuk hikâyeleri yazmaya başladım. Birkaç dergide ve Afacan Çocuk Sitesi’nde hikâyelerimin yayına girmesi bana moral olurken çevreden gelen olumlu eleştirilerle bu hikâyeleri kitaplaştırmaya karar verdim.

Ve işte karşınızdayım! (Yıldız Sert)

Yıldızlı Hikayeler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu