PDF İndir

Yol Dervişi PDF indir

Yol Dervişi PDF indir, e-kitap sitemizde Yol Dervişi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Seda Kervanoğlu tarafından kaleme alınan Yol Dervişi kitabı 200 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yol Dervişi kitabını 9786059188135 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yol Dervişi kitap özeti, Yol Dervişi pdf oku, Yol Dervişi yandex, Seda Kervanoğlu e-kitap pdf, Yol Dervişi PDF Drive, Yol Dervişi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yol Dervişi PDF Oku

Yol Dervişi Kısa Özet

Gezi Edebiyatı çalışmalarının, gezi rehberi kitabı olmaktan çıktığı yenilikçi bir zamandayiz.

Işığı ve renkleri bol, bu özel zamanda *Yol Dervişi*- yazar Seda Shambhavi Kervanoğlu; gezmenin ve gezginin psikolojisini inceleyen harika çalışmasını siz New Age Yayınları okurları ile paylaşmaktadır..

Bir gezgin olan yazar, Seda Shambhavi Kervanoğlu; bu çalışmasında, yol sürecinde yaşadığı dönüşüme ve gelişime ışık tutar. Gezginliği, insanın ruhsal yapısını, canlı coğrafyasını, bireyin dönüşümünü inceler.

Ve gezgin Yol Dervişi, yazar Seda Shambhavi Kervanoğlu’nun bu güzel çalışması; bir gezginin değişmeyecek olan tutku ve korkularını ele alarak, gezi kavramını dışsal klavuzlukten, içsel varoluşa dönüştüren, örnek bir Gezi Edebiyatı eseridir.

New Age Yayınları

Geniş bir alana yayılan mabetlerin, yine bu mabetleri yapanlar tarafından toprakla üstünün örtüldüğü anlaşılmaktadır. Belli ki 12.000 yıl öncesinden geleceğe iletilmek istenen fazla büyük bir mesaj vardı.
Mabetleri oluşturan taşların üzerlerine işlenmiş bu mesaj, ezoterik sembollerle binlerce yıl öncesinden kutsal bir metni günümüze taşımaktadır.

Yol Dervişi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu