Ekonomi Kitapları

Yöneticilik Dersleri PDF indir

Yöneticilik Dersleri PDF indir, e-kitap sitemizde Yöneticilik Dersleri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mustafa Özel tarafından kaleme alınan Yöneticilik Dersleri kitabı 292 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yöneticilik Dersleri kitabını 9786059125246 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yöneticilik Dersleri kitap özeti, Yöneticilik Dersleri pdf oku, Yöneticilik Dersleri yandex, Mustafa Özel e-kitap pdf, Yöneticilik Dersleri PDF Drive, Yöneticilik Dersleri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yöneticilik Dersleri PDF Oku

Yöneticilik Dersleri Kısa Özet

Yöneticilik öğrenilebilir mi? Evet!

Çünkü *öğrenmek*, art arda bilgi yığmak ve o yığınla dağları devirmek değil, yeni bir kişi olmaktır. Lakin *kişilik* sahibi olanlar başkalarını yönetebilir. Ya da, insanlar fakat kişilikli olanlarca yönetilirken mutlu ve başarılı olurlar.

Mustafa Özel 36 yıllık yöneticilik ve danışmanlık tecrübesini peygamber, filozof, devlet ve iş adamlarından öğrendikleriyle harmanlayarak yetmiş ders halinde sunuyor. Özeti şu:
Yönetmek, kuvvetli bireyin insanlara hükmetmesi değil; kişilikli bireyin ağırlık noktasını belirleyerek topluma değer katmasıdır.

Yöneticilik Dersleri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu