Çocuk Kitapları

Yorgancı, Hayal Ağacı ve Kalaycı PDF indir

Yorgancı,Hayal Ağacı ve Kalaycı PDF indir, e-kitap sitemizde Yorgancı,Hayal Ağacı ve Kalaycı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Koray Avcı Çakman tarafından kaleme alınan Yorgancı,Hayal Ağacı ve Kalaycı kitabı 88 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yorgancı,Hayal Ağacı ve Kalaycı kitabını 9789752124097 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yorgancı,Hayal Ağacı ve Kalaycı kitap özeti, Yorgancı,Hayal Ağacı ve Kalaycı pdf oku, Yorgancı,Hayal Ağacı ve Kalaycı yandex, Koray Avcı Çakman e-kitap pdf, Yorgancı,Hayal Ağacı ve Kalaycı PDF Drive, Yorgancı,Hayal Ağacı ve Kalaycı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yorgancı,Hayal Ağacı ve Kalaycı PDF Oku

Siz de mi tatili iple çekenlerdensiniz? O hâlde bu yaz Bora ile Titrekkavak’a gitmeye, orada Bora’nın babaannesinin kuyruklu dostları ile tanışmaya ne dersiniz? Ödevlerden sıkıldıysanız belki de Korsanlar Kralı Timuti size yardım edebilir. *Bayılırım maceraya!* diyenler, maymun yakalama operasyonu sizi bekliyor. Dikkat! Birbirinden heyecanlı bu öyküleri okurken, *Ah bizim evde de elektrikler kesilse!

Şu ocak kıvılcımlandıranlar, kapı gıcırdatanlar bize de uğrasa.* diyeceksiniz. Yorgancı ve kalaycıyı özleyecek, acemi şaire çok gülecek, hayal ağacının ve hayalbazın peşine düşeceksiniz. Koray Avcı Çakman yine çocuk dünyasına, gönlüne ve hayallerine dokunuyor. Sıcak bir dostluk tadında, bir çocuk kahkahasında…

Yorgancı,Hayal Ağacı ve Kalaycı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu