Gerilim Kitapları

Yürek Burgusu PDF indir

Yürek Burgusu PDF indir, e-kitap sitemizde Yürek Burgusu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Henry James tarafından kaleme alınan Yürek Burgusu kitabı 144 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yürek Burgusu kitabını 9786053758440 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yürek Burgusu kitap özeti, Yürek Burgusu pdf oku, Yürek Burgusu yandex, Henry James e-kitap pdf, Yürek Burgusu PDF Drive, Yürek Burgusu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yürek Burgusu PDF Oku

Yürek Burgusu Kısa Özet

*Son yüz senede yazılmış en iyi doğaüstü korku romanlarından biri.*

– Stephen King

Üç kere Nobel Edebiyat Ödülü’ne aday gösterilen Henry James, İngiliz dilinin en mühim yazarlarından biri. Bir gotik eser olan Yürek Burgusu da ustaca kurgulanmış karakterleri ve uğursuz atmosferiyle, edebiyattaki en ünlü hayalet anlatılarından.

Genç bir mürebbiye iki çocuğa eğitim vermek için kırsaldaki bir konağa yerleşir. İki hayaletin, kendilerini göstermeye başlamasıyla konakta geçen mesut günler giderek daha tekinsiz bir hal alır. Çocukları bu korkunç görüntülerden korumaya çalışan mürebbiyeyse hayaletlerden daha korkunç bir gerçeklikle yüzleşmek zorunda kalacaktır. Bu hayaletler mürebbiyenin sanrılarından mı ibarettir yoksa konak gerçekten lanetli midir?

Yürek Burgusu PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu