Teknoloji Kitapları

Yürüyüşe Övgü PDF indir

Yürüyüşe Övgü PDF indir, e-kitap sitemizde Yürüyüşe Övgü kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Shane O’Mara tarafından kaleme alınan Yürüyüşe Övgü kitabı 232 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yürüyüşe Övgü kitabını 9786058030831 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yürüyüşe Övgü kitap özeti, Yürüyüşe Övgü pdf oku, Yürüyüşe Övgü yandex, Shane O’Mara e-kitap pdf, Yürüyüşe Övgü PDF Drive, Yürüyüşe Övgü Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yürüyüşe Övgü PDF Oku

Yürüyüşe Övgü Kısa Özet

İki ayak üzerinde dik yürümek, Afrika`dan göç etmemizi ve Alaska’dan Avustralya`ya kadar yayılmamızı sağlayan benzersiz bir insan becerisidir. Sinirbilimci Shane O’Mara, yürüyüşün vücudumuza ve beynimize sağladığı faydaları konu alıyor ve yürüyüşün evrimsel kökenlerinden başlayarak en son araştırmalardan elde edilen bulgulara kadar ilerliyor. O’Mara, bunun bunun yanında beyin ve sinir sisteminin bize nasıl denge kurma, kalabalık bir şehirde yürüme ve koşma kabiliyeti verdiğini de açıklıyor.

Yürümek hayal gücümüzü teşvik eder ve ruhumuzu kuvvetlendirir. *Yürüyüşe Övgü* yürümenin zevklerini, sağlığa yararlarını ele alarak bizi oturduğumuz yerden kalkıp daha mutlu, daha sağlıklı olmaya ve daha yaratıcı bir benlik keşfetmeye davet ediyor.

*Büyüleyici … O’Mara, [yürümenin] bedenlerimizle, beyinlerimizle ve nihayet bir tür olarak varoluşumuzla ilişkili olduğunu ortaya koyuyor.*

– The Times

*Yürüyüşe Övgü hem aydınlatıcı hem de en müzmin kanepe bağımlısını yerinden kaldıracak kadar ikna edici – belki de yaşam tarzlarımız beyinlerimizi tamamen tüketmeden önce insanlığı kurtarır.*

– Jonathon Keats, New Scientist

Yürüyüşe Övgü PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu