Psikoloji Kitapları

Yüzünden Anlaşılıyor – İş Dünyası İçin Mikro İfadeler PDF indir

Yüzünden Anlaşılıyor – İş Dünyası İçin Mikro İfadeler PDF indir, e-kitap sitemizde Yüzünden Anlaşılıyor – İş Dünyası İçin Mikro İfadeler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kasia Wezowski tarafından kaleme alınan Yüzünden Anlaşılıyor – İş Dünyası İçin Mikro İfadeler kitabı 144 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yüzünden Anlaşılıyor – İş Dünyası İçin Mikro İfadeler kitabını 9786054906789 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz.

Yüzünden Anlaşılıyor – İş Dünyası İçin Mikro İfadeler kitap özeti, Yüzünden Anlaşılıyor – İş Dünyası İçin Mikro İfadeler pdf oku, Yüzünden Anlaşılıyor – İş Dünyası İçin Mikro İfadeler yandex, Kasia Wezowski e-kitap pdf, Yüzünden Anlaşılıyor – İş Dünyası İçin Mikro İfadeler PDF Drive, Yüzünden Anlaşılıyor – İş Dünyası İçin Mikro İfadeler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yüzünden Anlaşılıyor – İş Dünyası İçin Mikro İfadeler PDF Oku

Duygularınızla başa çıkamadığınızda yüzünüzdeki Mikro İfadeler sizi ele verir. Evet, her şey yüzünüzden anlaşılır. Siz de başkalarının yüzünden onların duygularını anlayabilirsiniz.

Yüzün yarım saniye veya daha kısa süre içinde belli belirsiz yaptığı, istemsiz kas hareketleri olan Mikro İfadeler belli bir anda yaşadığımız duyguları yansıtırlar. Yedi temel Mikro İfadeyi okumayı öğrenirseniz, karşınızdaki birinin gerçek duygularını da öğrenebilirsiniz. Bunun yanında size güvenmesini ve konuşmanın başından bu yana doğruları söylemesini sağlayacak içtenyeti yaratabilirsiniz.

Mikro İfadeleri öğrenmede amaç fakat sezgisel olarak bildiklerimizi bilinçli hale getirmek ve elde ettiğimiz bilgiyi başkaları ile daha iyi ilişkiler kurmak için kullanmaktır.

Mikro İfadeleri okumak iş yaşamınızı da bambaşka kılacaktır. İnsanların etik kurallar içerisinde nasıl etki altına alınacağına, pazarlık görüşmelerinde ne zaman yüz ifadelerinin gizleneceğine, konuşmalarda duygularınızla nasıl başa çıkacağınıza ve iş ortamında duygusallaşmanız halinde nasıl tepki vermeniz gerektiğine dair deneyim ve beceri kazanacaksınız.

Mikro İfadeler hususundaki bu kitap, bilimi girişimcilerin diline çevirir ve iş toplantılarında beden dilinin nasıl kullanılacağı hususunda kolay bir yaklaşım sunar. Mikro İfadeleri okuyabilmek, satış, personel alımı, müzakereler, önderlik, koçluk ve eğitim gibi alanlarda herkes için belirleyici bir avantaj sağlamaktadır.

Ayrıca 15 ülkedeki temsilcileriyle birlikte Dünyanın 1 Numaralı, İş Dünyası için Beden Dili Eğitimini veren Center for Body Language’ın kurucuları olan Kasia Wezowski ve Patryk Wezowski`nin geliştirdiği BLINK Konuşma Tekniğini™ aracılığıyla sözcüklerinizi gördüklerinize göre ayarlayabilir ve başarılı anlaşmalara varabilirsiniz.

Yüzünden Anlaşılıyor – İş Dünyası İçin Mikro İfadeler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu