Suç Kitapları

Yüzyılın Suçlusu Blaze PDF indir

Yüzyılın Suçlusu Blaze PDF indir, e-kitap sitemizde Yüzyılın Suçlusu Blaze kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Stephen King tarafından kaleme alınan Yüzyılın Suçlusu Blaze kitabı 285 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Yüzyılın Suçlusu Blaze kitabını 9789751037176 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Yüzyılın Suçlusu Blaze kitap özeti, Yüzyılın Suçlusu Blaze pdf oku, Yüzyılın Suçlusu Blaze yandex, Stephen King e-kitap pdf, Yüzyılın Suçlusu Blaze PDF Drive, Yüzyılın Suçlusu Blaze Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Yüzyılın Suçlusu Blaze PDF Oku

Yüzyılın Suçlusu Blaze Kısa Özet

Blaze, Küçük Clayton Blaisdell’in öyküsüdür…

Ona karşı işlenen ve onun işlediği suçların öyküsü…

Blaze’in kafası, çocukluğunda babası tarafından merdivenden atıldığından ve sonra bir daha atıldığından beri yavaş işliyordu. Gençliğinde kötü muamele gördüğü ıslahevinden kaçtıktan sonra Blaze, her şeyi bildiğini düşünen George adlı profesyonel bir suçluyla takılmaya başladı. George onu yüzlerce numarayla ve büyük bir fikirle tanıştırdı; zengin bir ailenin çocuğunu kaçırma fikriyle. George öldürüldüğündeyse Blaze, partnerinin hayaleti tarafından ziyaret edilse de artık tek başına kalmıştı.

Edebiyat tarihinin en sempatik suçlularından birine dönüşen Blaze’in öyküsü şaşılacak kadar kuvvetli ve bir o kadar da hüzünlü. Stephen King’in Tom Gordon’a

Aşık Olan Kız kitabı kadar gerilimli ve büyüleyici.

Yüzyılın Suçlusu Blaze PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu