Edebiyat Kitapları

Zamanın Çocukları PDF indir

Zamanın Çocukları PDF indir, e-kitap sitemizde Zamanın Çocukları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Adrian Tchaikovsky tarafından kaleme alınan Zamanın Çocukları kitabı 640 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Zamanın Çocukları kitabını 9786257124430 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Zamanın Çocukları kitap özeti, Zamanın Çocukları pdf oku, Zamanın Çocukları yandex, Adrian Tchaikovsky e-kitap pdf, Zamanın Çocukları PDF Drive, Zamanın Çocukları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Zamanın Çocukları PDF Oku

Zamanın Çocukları Kısa Özet

Günümüz bilimkurgu ve fantastik edebiyatının en üretken ve yaratıcı yazarlarından Adrian Tchaikovsky, insanlığın dünyaya dönüştürülmüş bir gezegendeki hayatta kalma savaşının destansı hikâyesi Zamanın Çocukları ile Arthur C. Clark ödülünün 30. senesinde en iyi roman ödülünü kazandı.

İnsan ırkından geriye kalanlar ölmekte olan bir dünyayı terk edip yeni bir yuva aramak için umutsuz bir yolculuğa çıktılar. Atalarının yıldız haritalarını takip ederek geçmiş çağlardan kalma müthiş bir hazineyi – dünyaya dönüştürülmüş ve insan yaşamı için hazır hale getirilmiş bir gezegeni keşfederler.

Lakin bu yeni Cennet bahçesinde her şey iyi gitmez. Gezegen el değmemiş ve boş bir halde onları beklemiyor. Yeni efendiler onu bir sığınaktan insanlığın en büyük kâbusuna dönüştürdü.

Gezegenin mevcut sakinleriyle bireylerin kurduğu iki medeniyet birbiriyle çarpışma halinde. Her ikisi de neler yapabileceklerinin sınırlarını zorluyor. Bu yeni dünyanın gerçek mirasçıları kimler olacak?

 

*Başından sonuna kadar tam bir keyif. Umulmadık derecede insani…*

Patrick Ness

*Parlak bir bilimkurgu ve müthiş bir dünya inşası.*

James McAvoy

*Büyük temaları birbirine bağlayan müthiş bir iş*

Financial Times

Zamanın Çocukları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu