Roman Kitapları

Zamanlar Arası Uyanış PDF indir

Zamanlar Arası Uyanış PDF indir, e-kitap sitemizde Zamanlar Arası Uyanış kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Halil Bekmez tarafından kaleme alınan Zamanlar Arası Uyanış kitabı 144 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Zamanlar Arası Uyanış kitabını 9786050697933 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Zamanlar Arası Uyanış kitap özeti, Zamanlar Arası Uyanış pdf oku, Zamanlar Arası Uyanış yandex, Halil Bekmez e-kitap pdf, Zamanlar Arası Uyanış PDF Drive, Zamanlar Arası Uyanış Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Zamanlar Arası Uyanış PDF Oku

Zamanlar Arası Uyanış Kısa Özet

Âdeta kendi parçasını kucaklayan karanlık, pelerinlinin vücudunun çizgilerini kendinde eritiyor muydu, yoksa bir biçimde değişik bir parlamayla pelerinliyi daha net mi gösteriyordu bilemedi Halit. Bu adam karanlıkla öyle iç içeydi ki, adeta onu karanlık doğurmuş ve ona değişik bir karanlık bahşederek onu yine kendine kral tayin etmiş gibiydi. Karşısında durmadan hareket eden adam süzülüyor mu yoksa yürüyor mu hâlâ emin olamadı. Bakışlarının nişangâhına korku ve merak oklarını yerleştirerek, etrafında gezinen adama telaşla baktı…

Karanlıklarımız mevcuttur, mucizenin varlığında aydınlanmayı bekleyen. Her tarafımızı kuşatan, fark edemediğimiz, varlığına alıştığımız, yokluğunu düşünemediğimiz… Hayatın değerlerini kendine gömmeye kararlı karanlıklarımız… Belki biraz destansı, fakat yaşamın nokta koymaya çalıştığı bazı detaylara can vermeye çalışan soluğuyla bi hayli gerçekçi olan bu roman, kendinizi ve yaşamı keşfedebilmeniz için kapılar aralayacak. hakkın yok!

Zamanlar Arası Uyanış PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu