PDF İndir

ZAR ADAM PDF indir

ZAR ADAM PDF indir, e-kitap sitemizde ZAR ADAM kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Luke Rhinehart tarafından kaleme alınan ZAR ADAM kitabı 464 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. ZAR ADAM kitabını 9786055943394 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. ZAR ADAM kitap özeti, ZAR ADAM pdf oku, ZAR ADAM yandex, Luke Rhinehart e-kitap pdf, ZAR ADAM PDF Drive, ZAR ADAM Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

ZAR ADAM PDF Oku

ZAR ADAM Kısa Özet

Zarlar yaşamınızı belirleme başladığında artık her şey olabilecek olmaktadır.
İlk sayfasından bu yana sizi kendisine bağlayacak. Uzun süre hafızanızdan silemeyeceğiniz ülkeler arası kült bestseller kitaplarından biri.

İrvin D. Yalom’un Niezsche Ağladığında ve Chuck Palahniuk’in Dövüş Kulübü Hayranları Zar adam kitabını çok sevecekler Dünyada Rekor ilgi gördü… 30 ülkede yayınlandı. Şimdi Türkçe’de….

Günlük yaşamından monotonluğundan sıkılmış psikiyatrist Luke Rhinehart Manhattan’da eşi ve iki çocuğuyla yaşamaktadır. Hem Batı hem de Doğu felsefelerinin yaşamın anlamı farklılerinden tatminsizlik yaşayarak basit zar atışlarıyla kendi dinini oluşturarak yaşamını sonsuza kadar değiştirir.

Rhinehart ve hastaları kısa zaman içinde ebedi kurtuluşlarının tek yolunun her şeyi zarların kararına bırakmak olduğuna inanmaya başlarlar. Luke, seks, uyuşturucu ve terapi ile ilgiliki zar atışlarıyla yeni dinini muhafazakar davranış ve ahlak çöküntüsünün şakali bir birleşimine dönüştürür. O bu düşünceyle kendi yaşantısını ve dünyayı değiştirmeyi amaçlamaktadır..

Amerikan psikoanalitik kültürünün fütursuz bir parodisi ve rahat okunan Zar Adam kitabı keyifli, mizahi, şok edici ve altüst edici…

“Hafızalardan silinmeyecek bir kitap… çok zekice kurgulanmış.”

-Time Out

“Olağanüstü keyifli… gelecekte yaşamınızı değiştirebilecek kışkırtıcı fikirlerle dolu… çok tehlikeli.”

-Forth Star-Telegram

“Etkileyici bir biçimde yazılmış olağandışı bir roman… Lakin o tehlikeli bir roman olabilir. Okuyucular gözlerinden yaş gelene kadar gülecekler.”

-David Slavitt

“Çok sayıda keyifli öğenin olduğu bir cehennem… Rhinehart bir yazar olarak üstün bir performans sergilemiş.”

-New York Herald

“Eğlenceli ve iyi yazılmış… Sadece ilk 30 sayfası çağdaş nihilizm düşüncesinin zekice bir özeti. Zarla yaşamın belirlenmesinin popüler bulunacağına kuşku yok.”

-Time

ZAR ADAM PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu