Çocuk Kitapları

Zigguratlar Ülkesinde PDF indir

Zigguratlar Ülkesinde PDF indir, e-kitap sitemizde Zigguratlar Ülkesinde kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mustafa Hakkı Kurt tarafından kaleme alınan Zigguratlar Ülkesinde kitabı 136 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Zigguratlar Ülkesinde kitabını 9786051739373 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Zigguratlar Ülkesinde kitap özeti, Zigguratlar Ülkesinde pdf oku, Zigguratlar Ülkesinde yandex, Mustafa Hakkı Kurt e-kitap pdf, Zigguratlar Ülkesinde PDF Drive, Zigguratlar Ülkesinde Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Zigguratlar Ülkesinde PDF Oku

Zigguratlar Ülkesinde Kısa Özet

Roman kahramanları (Doğan, Banu, Selim) 7. sınıfta okuyan üç arkadaştır. Roman, Selim`in el bilgisayarının onları, Zigguratlar Ülkesine götürmesiyle başlar.

Sümer kültürüne canlı olarak tanık olurlar.

“Sümer şehirlerinden birine gelen kahramanlarımız, okuyucularına bilimin öncülerinden olan Sümerlilerin hayatlarını yakında zamandan tanıma fırsatı sunarken, müthiş bir hayal dünyasının da kapısını aralıyor. İlköğretim öğrencilerini maceradan maceraya koştururken öğreten; öğretmenlere, anne babalara eğitim için destek olacak bir hikâye.”

Zigguratlar Ülkesinde PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu