Felsefe Kitapları

Zihin Felsefesi – Çağdaş Bir Giriş PDF indir

Zihin Felsefesi – Çağdaş Bir Giriş PDF indir, e-kitap sitemizde Zihin Felsefesi – Çağdaş Bir Giriş kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. John Heil tarafından kaleme alınan Zihin Felsefesi – Çağdaş Bir Giriş kitabı 413 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Zihin Felsefesi – Çağdaş Bir Giriş kitabını 9786057646293 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Zihin Felsefesi – Çağdaş Bir Giriş kitap özeti, Zihin Felsefesi – Çağdaş Bir Giriş pdf oku, Zihin Felsefesi – Çağdaş Bir Giriş yandex, John Heil e-kitap pdf, Zihin Felsefesi – Çağdaş Bir Giriş PDF Drive, Zihin Felsefesi – Çağdaş Bir Giriş Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Zihin Felsefesi – Çağdaş Bir Giriş PDF Oku

Zihin Felsefesi – Çağdaş Bir Giriş Kısa Özet

Zihin Felsefesi: Çağdaş Bir Giriş, yayına girdiği günden bu yana, zihin felsefesi ile ilgili yeterli felsefi arka plana sahip olmayan okuyucular tarafından çok fazla başvurulan bir rehber oldu.
Zihnin ontolojik zemini ile onun maddi dünya çapındaki yerine odaklanan eserde, şekilsel yahut teknik bir dil kullanmadan zihnin doğasına dair bi hayli net açıklamalar ve argümanlar sunuluyor. Bu bağlamda zihinsel-fiziksel etkileşim, hesaplama, zihinsel temsil, zihin-beyin ilişkisi, bilinç, düşünce, dil, diğer zihinler gibi zihin felsefesinin mühim poblemleri ile ikicilik, davranışçılık, işlevselcilik, elemecilik, indirgemeci-olmayan fizikselcilik, belirimcilik, panpsişizm gibi ana yaklaşımlar anlaşılır bir dille ele alınarak geniş bir şekildeca tartışılıyor.
Zihin felsefesinin merkezi kavramları, konuları ve kuramlarına yönelik geniş ve sistematik analizler içermesinin bunun yanında, ileri sürülen fikirleri desteklemek maksadıyla sunulan aydınlatıcı örnekler, yapılan açıklamaları kavramayı kolaylaştıran şekiller ve her bölümün sonuna özenle eklenen okuma önerileriyle bu kitap, zihin felsefesindeki temel metafizik meselelere ilgi duyanlar için vazgeçilmez bir birincil kaynak.

Zihin Felsefesi – Çağdaş Bir Giriş PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu