Siyaset Kitapları

Zihin PDF indir

Zihin PDF indir, e-kitap sitemizde Zihin kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. John Brockman tarafından kaleme alınan Zihin kitabı 290 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Zihin kitabını 9786051067827 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Zihin kitap özeti, Zihin pdf oku, Zihin yandex, John Brockman e-kitap pdf, Zihin PDF Drive, Zihin Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Zihin PDF Oku

Zihin Kısa Özet

Edge Serisi’nin ikincisi olan Zihin kitabı, Edge (www.edge.org) etrafında toplanan seçkin psikolog, bilişsel bilimci, nörobilimci, dilbilimci, davranışsal genetikçi ve ahlak psikologlarının yazılarından derlenmiştir. Edge, günümüzün entelektüel, teknoloji ve bilim çevrelerinin merkezinde bulunan bilim insanları, sanatçılar, felsefeciler, teknoloji uzman kişilerı ve girişimcilerden meydana gelir.

Ayrıca Edge etkinlik demektir. Özel konferansları, uzman dersleri ve California, Londra, Paris ve New York’taki yıllık toplantılarıyla Edge, sanayi sonrası çağın konularını ele alan *üçüncü-kültür* bilimsel entelektüelleri ile teknoloji öncülerini bir araya getirir. Bu kitapta, hepsi de konularının en iyilerinden olan yazarlar, *zihin* üzerine düşünmenin yeni yollarını inceliyorlar. Zihin üzerine mevcut tartışmaların temelini oluşturan çoğu varsayımın on seneler önce güncelliğini yitirdiğini vurgulayan yazarlar, beden/zihin sorununden cinsel seçilime kadar problemi bütün yönleriyle masaya yatırıyorlar.

• Herhangi bir şeyi değil, yalnızca bedene bağımlı beyinlerimizin izin verdiklerini mi düşünebiliriz?
• Duyguları beyne bağlamak ve bilişsellik ile birleştirmek olanaklı mı?
• Zihinlerimiz kur yapma makineleri olarak mı evrildi?
• Hafıza nedir? Öğrenmeyle ilişkisi nasıldır?
• İnsanın evriminde itici güç Ayna Nöronları ve Taklit Yoluyla Öğrenme mi?
• Benlik nedir? Nöronların aktivitesi bilinçli bir insan olma duygusuna nasıl yol açar?
• Anlamın farmakolojisi olabilir mi?

Zihin PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu