Araştırma Kitapları

Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu PDF indir

Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu PDF indir, e-kitap sitemizde Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Macid Ayhan Melekoğlu tarafından kaleme alınan Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu kitabı 42 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu kitabını 9786052234945 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu kitap özeti, Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu pdf oku, Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu yandex, Macid Ayhan Melekoğlu e-kitap pdf, Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu PDF Drive, Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu PDF Oku

Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu Kısa Özet

Bu kitabın amacı Eğitim Fakülteleri’nde yeni uygulanmaya başlanan Özel Eğitim Öğretmenliği lisans programı kapsamı içinde bulunan iki uzmanlık alanı olan zihin yetersizliği ve otizm spektrum bozukluğu konularında öğretmen adaylarına genel bilgi kazandırmaktır. Kitap program kapsamı içinde bulunan temel derslerden birisi olan Zihin Yetersizligi ve Otizm Spektrum Bozuklugu dersine yönelik temel bilgileri içermektedir.

Zihin yetersizliği olan bireylerin bunun yanında otizm spektrum bozukluğu olan bireyler bu kitapta tanıtılmaktadır. Kitap özel eğitim öğretmenliği lisans programına sürdürmekte olan öğretmen adayları başta olmak üzere zihin yetersizliği ve otizm spektrum bozukluğu konularında güncel ve giriş düzeyinde temel bilgi edinmek isteyen tüm okuyuculara hitap etmektedir. Kitabın özel eğitim alanına katkı getirmesi ve tüm eğitimcilere, uzman kişilera, ailelere ve paydaşlara rehber olmasını dileriz.

Zihin Yetersizliği ve Otizm Spektrum Bozukluğu PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu