Sağlık Kitapları

Zihnin İyileştirici Gücü PDF indir

Zihnin İyileştirici Gücü PDF indir, e-kitap sitemizde Zihnin İyileştirici Gücü kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Lissa Rankin tarafından kaleme alınan Zihnin İyileştirici Gücü kitabı 320 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Zihnin İyileştirici Gücü kitabını 9786051737720 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Zihnin İyileştirici Gücü kitap özeti, Zihnin İyileştirici Gücü pdf oku, Zihnin İyileştirici Gücü yandex, Lissa Rankin e-kitap pdf, Zihnin İyileştirici Gücü PDF Drive, Zihnin İyileştirici Gücü Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Zihnin İyileştirici Gücü PDF Oku

Zihnin İyileştirici Gücü Kısa Özet

Hastalıklarımızın nedeninin genlerimiz olduğuna, dertlerimize de yalnızca doktorların çare bulabileceğine inanırız. Dr. Lissa Rankin de sağlığı bozulmaya başlayana kadar aynı fikirdeydi. Lakin yöneldiği tıbbi tedavilerin yeteri kadar fayda sağlayamadığını görünce dizginleri eline almaya karar verdi. Son senelerda yapılan bilimsel incelemeleri incelerken, kendisinin de bir parçası olduğu sağlık hizmetlerinin çok mühim bir noktayı görmezden geldiğini fark etti, o da şuydu: Vücut kendini iyileştirebilme becerisine sahiptir ve zihinlerimizi eğiterek bu özellikten en verimli biçimde istifade edebiliriz.

Dr. Rankin, Zihnin İyileştirici Gücü’nde kendiliğinden iyileşme vakalarını ve senelera yayılan kapsamlı deneyleri tercih ederek düşüncelerin, duyguların ve inançların beden üzerinde nasıl bir güce sahip olduğunu gösteriyor. Yalnızlık, kötümserlik, depresyon, korku ve endişenın vücuda zarar verdiğini, içten ilişkiler, minnettarlık ve insanın gerçek benliğini dürüstçe ifade edebilmesinin ise iyileşme süreçlerini hızlandırdığını destekleyen bilimsel ispatlar sunuyor.

• Düşüncelerinizi ve duygularınızı değiştirerek bedeninizi
iyileştirebilir misiniz?
• Hastalıklarınızın asıl kaynağının mesleki ve özel yaşamınızdaki sıkıntılar olabileceğini hiç düşündünüz mü?
• Kendinizi iyileştirme yolculuğunuzda size klavuzluk edebilecek yeni ve radikal bir sağlık modeliyle tanışmaya hazır mısınız?

*Dr. Rankin, hem yaşamı hem de yazdıklarıyla, modern bilimin faydaları ve kalbin bilgeliğini bir araya getiren yeni bir yolun varlığına işaret ediyor…
Sırf bu kitabı okumak bile insanın sağlığına iyi geliyor.*
• Martha Beck

*Zihnin İyileştirici Gücü, kadim bilgileri çağımıza uygun biçimde yorumlayıp herkes için anlaşılır hale getirmekle kalmıyor, gündelik yaşamımızda bunlar-
dan nasıl istifade edeceğimizin yollarını da gösteriyor… Hepimizin bu kitaptan öğreneceği dersler var.*
-Dr. Bernie Siegel, Kanser, Tıp ve Mucizeler kitabının yazarı

Zihnin İyileştirici Gücü PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu