Edebiyat Kitapları

Zodyak Serisi Takım Set 2 Kitap PDF indir

Zodyak Serisi Takım Set 2 Kitap PDF indir, e-kitap sitemizde Zodyak Serisi Takım Set 2 Kitap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Romina Russell tarafından kaleme alınan Zodyak Serisi Takım Set 2 Kitap kitabı 736 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Zodyak Serisi Takım Set 2 Kitap kitabını 5026548063968 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Zodyak Serisi Takım Set 2 Kitap kitap özeti, Zodyak Serisi Takım Set 2 Kitap pdf oku, Zodyak Serisi Takım Set 2 Kitap yandex, Romina Russell e-kitap pdf, Zodyak Serisi Takım Set 2 Kitap PDF Drive, Zodyak Serisi Takım Set 2 Kitap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Zodyak Serisi Takım Set 2 Kitap PDF Oku

Zodyak Serisi Takım Set 2 Kitap Kısa Özet

ZODYAK / ZODYAK SERİSİ 1

Yarınlar Adına Bugünlerin Harcandığı Bir Evrende, Umut En Güçlü Silahtır
 
Yengeç Hanesi’ne mensup on altı yaşında­ki Rhoma Grace yıldızları alışılmışın dışın­da bir yöntemle okumakta, matematiksel hesaplar yerine yalnızca onlara bakarak hikâyelerini görmektedir.
Yengeç’in ayındaki bir felaket okyanus dünyasının dengesini bozup çok bi hayli beğeni alan Yengeç Koruyucusu da dahil bir çok birinin ölümüne yol açtığundaysa Rho’nun ha­yatı tamamen değişir: Hanesinin yeni önderi seçilmiştir. Evini seven ve halkını korumak için her şeyi yapmayı aklına koyan genç kız bu görevi kabul eder.
Lakin kötü şans onun gezegeniyle sınırlı kalmaz. Haneler bir bir yıkıma uğramaya başlayınca Rho, Zodyak mitlerindeki on üçüncü koruyucu, sürgün edilmiş Ochus’un intikam için döndüğünden şüphelenmeye başlar. Rho, Terazi Hanesi’nden Hysan Dax ve Yengeç Muhafızları’ndan Mathias’la bir­likte galaksiyi aşıp diğer koruyucuları uyar­mak için yola çıkar. Peki bu tecrübeli olmayan genç kıza kim inanacaktır? Üstelik değişiklikların bu kadar keskin olduğu bir galakside Rho güvenebileceği insanları nasıl seçecektir?
 
“Bilimkurguda yeni bir soluk.”
Kirkus Reviews
 
“Russell’ın ilk romanı bilimin mutlak doğrularına ve inanç özgürlüğüne eşit derecede değer veren bir toplumu anlatıyor. Hem fantazya hem de bilimkurgu tutkunlarına hitap edecek Zodyak’ın sürükleyici dünyasının hayranları, bunun serinin ilk kitabı olmasına çok sevinecek.”
Booklist
 
 “Muhteşem karakterleri, büyüleyici mitolojisi ve enteresan hikâyesiyle Zodyak mutlaka okunmalı. Hayran kaldım!”
Morgan Rhodes, New York Times çoksatan yazarı 

GEZGİN YILDIZ / ZODYAK SERİSİ 2

Güvensizliğin Hüküm Sürdüğü Bir Galakside Yıldızlardan Başka Neye Güvenilebilir? 
 
 YETİM KALMIŞ, GÖZDEN DÜŞMÜŞ, UNVANI ELİNDEN ALINMIŞ RHO,  Oğlak Hanesi’ndeki Yengeç sığınmacı kampında çalışan bir yardım görevlisi olarak sessiz mülayim bir hayat sürmeye hazırdır. 
Lakin galaksideki düzeni altüst etmeye kararlı terörist grup Marad’ın hanelere her an saldırabileceği haberi yayılmıştır. Ardından kâbus gibi çöken Ochus kendini Rho’ya gösterir; genç kıza savaşmaktan başka seçenek bırakmayan, esrarlı bir mesaj getirmiştir. 
Rho artık eskisi gibi olmayan hanelere doğru, varını yoğunu ortaya koymasını gerektiren yeni bir yolculuğa çıkmak zorundadır. Bu yolculukta, galaksiye ve kendine dair hayal edemeyeceği kadar çok şey keşfedecektir… 
 
 “Hikâyedeki beklenmedik gelişmeler, aksiyon ve kalp kırıklıklarıyla dolu final, sona doğru atılmış harika bir adım.” 
KIRKUS REVIEWS 
 
 “Russell’ın, burçların hayata yön verdiği galaksi konsepti zengin ve kuvvetli. Yarattığı dünyalar olağanüstü teknolojiler ve göz alıcı mekânlarla bezeli. Gezgin Yıldız’la okurlar bu dünyaları daha derinden keşfedecek.” 
VOYA 

Zodyak Serisi Takım Set 2 Kitap PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu