Edebiyat Kitapları

Zümrüt Kraliçe Kül Prensesi Serisi – 3 – Ciltli PDF indir

Zümrüt Kraliçe Kül Prensesi Serisi – 3 – Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Zümrüt Kraliçe Kül Prensesi Serisi – 3 – Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Laura Sebastian tarafından kaleme alınan Zümrüt Kraliçe Kül Prensesi Serisi – 3 – Ciltli kitabı 472 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Zümrüt Kraliçe Kül Prensesi Serisi – 3 – Ciltli kitabını 9786254100413 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Zümrüt Kraliçe Kül Prensesi Serisi – 3 – Ciltli kitap özeti, Zümrüt Kraliçe Kül Prensesi Serisi – 3 – Ciltli pdf oku, Zümrüt Kraliçe Kül Prensesi Serisi – 3 – Ciltli yandex, Laura Sebastian e-kitap pdf, Zümrüt Kraliçe Kül Prensesi Serisi – 3 – Ciltli PDF Drive, Zümrüt Kraliçe Kül Prensesi Serisi – 3 – Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Zümrüt Kraliçe Kül Prensesi Serisi – 3 – Ciltli PDF Oku

Zümrüt Kraliçe Kül Prensesi Serisi – 3 – Ciltli Kısa Özet

ZÜMRÜT KRALİÇE

 

KÜL PRENSESİ SERİSİ – 3

 

DUMAN DAĞILIR

VE ALEVLER SÖNER

AMA TEK BİR KÖZ BİLE

İSYAN ATEŞİNİ YAKABİLİR

 

“TÜKENMENİN UTANILACAK BİR TARAFI YOK…

ÖNEMLİ OLAN YENİDEN AYAĞA KALKMAK.” 

 

Prenses Theodosia on yıl boyunca kendi ülkesinde hapis yaşamı yaşamıştır. Kül Prensesi adını almış, türlü eziyetler çekmiştir. Kül tacı takmasına rağmen tahtın asıl vârisi olarak Theodosia’nın kanında ateş mevcuttur. Annesinden öğrendiği bir şey varsa o da bir kraliçenin asla sinmeyeceğidir. 

Özgürlüğünü kazanan ve asilerden bir araya gelen bir ordu kuran Theo, halkını kurtarmalı ve korkunç, yeni bir düşmanla yüzleşmelidir: İmparatoriçe. İmparatoriçe kimsenin tam anlamıyla anlamadığı büyülü güçlerle donanmıştır ve yoluna çıkan herkesi ve her şeyi yakıp kül etmekte kararlıdır. 

İmparatoriçe’nin enteresan güçleri giderek artmakta ve Prinz Søren elinde esirken şartlar giderek güçleşmektedir. Theo bir zamanlar kardeşten farksız olduğu kızın karşısında ayakta kalmak istiyorsa kendi gücünü kabullenmeyi öğrenmelidir. 

 

 

“Büyüleyici, elinizden bırakamayacağınız bir eser.” 

BUSTLE 

 

“Karanlık ve büyüleyici bir destan. Yaralı, azimli ve ölümcül Theodosia Houzzara’nın kalbinizde kendisine yer açmasına hazırlanın.”

SARA HOLLAND 

 

“Geleneksel düşmüş kahraman anlatısına zekice, feminist bir bakış açısıyla yaklaşılmış.” 

VIRGINIA BOECKER 

 

“Duygusal açıdan karmaşık ve nefes kesecek kadar gerilimli.” 

BOOKLIST 

 

“Güzel ve kompleks bir dünya.” 

VOYA 

 

“Politik entrikalar, büyü ve sömürgeciliğin şiddetli mekanikleriyle örülmüş bir anlatım.” 

KIRKUS REVIEWS 

Zümrüt Kraliçe Kül Prensesi Serisi – 3 – Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu