Psikoloji Kitapları

25 Farkındalık Dersi PDF indir

25 Farkındalık Dersi PDF indir, e-kitap sitemizde 25 Farkındalık Dersi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Rezvan Ameli tarafından kaleme alınan 25 Farkındalık Dersi kitabı 320 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. 25 Farkındalık Dersi kitabını 9786053205142 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. 25 Farkındalık Dersi kitap özeti, 25 Farkındalık Dersi pdf oku, 25 Farkındalık Dersi yandex, Rezvan Ameli e-kitap pdf, 25 Farkındalık Dersi PDF Drive, 25 Farkındalık Dersi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

25 Farkındalık Dersi PDF Oku

25 Farkındalık Dersi Kısa Özet

“En son ne zaman bir üzümü, bir kirazı bir ısırık elmayı çok yavaş çiğnediniz ve gerçekten tadını aldınız ve kokusunu algıladınız? Elbiselerinizin kumaşının cildinizde bıraktığı hissi algılamak için ne sıklıkta zaman ayırıyorsunuz? Hiç yünün, pamuğun ve ipeğin hissettirdiği duygunun bilincine vardınız mı? Hiç tüm dikkatinizi tek bir nefes alıp vermeye odakladınız mı ve bunu başlangıcından sonuna kadar dikkatlice takip ettiniz mi?

Farkındalık, mevcut anı bilinçli bir akıl ve şefkatli, açık ve sevgi dolu bir kalp ile algılamaktır.

Hepimiz her bir anda gövdemizde, aklımızda ve kalbimizde nelerin olup bittiğini bilecek kapasitedeyiz ve algıladığımızı kabul etme ve bununla dost olma kapasitesine sahibiz.

Farkındalık bize tecrübelerimize tam anlamıyla katılımcı olma ve yaşamı sansürsüz yaşamak için gerekli olan tüm araçları sunabilir.”

25 Farkındalık Dersi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu