Edebiyat Kitapları

80 Gün Serisi Takım Set 3 Kitap PDF indir

80 Gün Serisi Takım Set 3 Kitap PDF indir, e-kitap sitemizde 80 Gün Serisi Takım Set 3 Kitap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Vina Jackson tarafından kaleme alınan 80 Gün Serisi Takım Set 3 Kitap kitabı 1024 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. 80 Gün Serisi Takım Set 3 Kitap kitabını 5026548062978 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. 80 Gün Serisi Takım Set 3 Kitap kitap özeti, 80 Gün Serisi Takım Set 3 Kitap pdf oku, 80 Gün Serisi Takım Set 3 Kitap yandex, Vina Jackson e-kitap pdf, 80 Gün Serisi Takım Set 3 Kitap PDF Drive, 80 Gün Serisi Takım Set 3 Kitap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

80 Gün Serisi Takım Set 3 Kitap PDF Oku

80 Gün Arzunun Rengi

İki yabancı… Tutkunun yönettiği, kalp atışlarını hız kazandıran bir İlişki…
Kurallara uymaya hazır mısınız?

“Tutku dolu anlatımıyla Arzunun Rengi, erotizmin yeni tonu olmaya aday.”
-New

İlişkisinde sorunlar olan keman virtüözü Summer Zahova huzuru müzikte arar. Lakin bir gün, Londra metrosunda keman çalarken, kemanı onarılamayacak düzeyde hasar görür. Ne yapacağını bilemezken performansını ilk duyduğu anda ondan etkilenen tutkulu ve varlıklı Profesör Dominik’ten kışkırtıcı bir teklif alır. Dominik, Summer’a yeni bir keman alacaktır ama bir şartı mevcuttur; yalnızca ona özel bir resital verecektir. Dominik, büyüleyici notaların içinde kaybolurken Summer’ın varlığını inkâr ettiği karanlık arzularını açığa çıkartır.

Aralarındaki çekimi inkâr edemeyen Dominik ve Summer, tehlikeli olduğu kadar heyecanlı, dönemeçler ve yol ayrımlarıyla dolu yoğun bir ilişkinin içine girerler fakat zevk bir süre sonra acıya dönüşecektir. Böylesine şiddetli bir tutkudan doğan bir ilişkiyi yürütebilmeleri olabilecek olacak mıdır?

Yepyeni bir erotik serinin ilk kitabı Arzunun Rengi en kısa bir sürede daha fazlasını okumak isteyeceğiniz, baş döndürücü ve kışkırtıcı bir roman.

80 Gün Tutkunun Rengi

Baştan çıkgit gide artan ve bağımlılık yaratan 80 Gün Serisi’nin ikinci kitabı Tutkunun Rengi ’nde heyecan artarak sürdürmekte.
Kızıl saçlı müzisyen Summer Zahova, New York’a yerleşmiştir ve büyük bir orkestranın keman virtüözü olarak yaşamın tadını çıkarmaktadır. Venezuelalı yakışıklı orkestra şefi Simón’un dikkatini çekince Summer ve kariyeri altın çağını yaşar. Yeni bir şehir ve yeni başarılar, yeni heyecanları tetikler. Geride bıraktığını sandığı karanlık arzuların dünyası Summer’ı yeniden cezbeder.
Bunun yanı sıra varlıklı Profesör Dominik Londra’ya geri dönmüştür fakat bi hayli mutsuzdur. New York’a, onsuz yaşayamayacağını anladığı Summer’ın yanına taşınır. Dominik, Summer’ı karanlık arzularından koruyabileceğini düşünürken kendi tutkularının çok daha tehlikeli olduğunu tahmin bile edemez.

80 Gün Aşkın Rengi

İki yabancı… Tutkunun yönettiği, kalp atışlarını hız kazandıran bir ilişki… Kurallara uymaya hazır mısınız?

80 Gün serisinin ÜÇÜNCÜ kitabı NEFESİNİZİ KESECEK BİR AŞK HİKÂYESİ…

Dünyaca ünlü kemancı Summer Zahova, onun için her şeyin başladığı şehre, Londra’ya döner. Yalnız ve özgür bir kadın olan Summer, bu zevk düşkünü şehirde tutku dolu ilişkiler yaşar. Genç kadının paha biçilmez kemanı çalındığında, kader zengin ve karizmatik Dominik’i tekrar karşısına çıkarır. Aralarında hâlâ var olan çekimi ne Summer ne de Dominik inkâr edebilir ama geçmiş izlerini bırakmıştır. Aşk ve tutkunun her zaman bir arada olamayacağını ikisi de bilmektedir. Summer ateşle oynarsa yanacağını biliyordur ama reddedilmesi çok zor zevkler de mevcuttur…

Summer ve Dominik nihayet önlerindeki engelin üstesinden gelebilecek mi? Summer mantığının mı, yoksa kalbinin mi sesini dinleyecek?

“Grinin Elli Tonu’nu sevdiyseniz merak uyandırıcı, tutku dolu bu serinin bağımlısı olacaksınız. Vina Jackson bu işi kesinlikle biliyor.” -Book Diva

“Ustaca.” -Stern

“Bir kadının arzularının tek renginin gri olmadığını ve elliden fazla tonu olduğunu görmek rahatlatıcı!” -Belle de Jour

“Nefesinizi kesecek bir aşk hikâyesi.” -Look”

80 Gün Serisi Takım Set 3 Kitap PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu