Edebiyat Kitapları

Beyindeki Aşk PDF indir

Beyindeki Aşk PDF indir, e-kitap sitemizde Beyindeki Aşk kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ali Hazelwood tarafından kaleme alınan Beyindeki Aşk kitabı 392 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Beyindeki Aşk kitabını 9786258400601 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Beyindeki Aşk kitap özeti, Beyindeki Aşk pdf oku, Beyindeki Aşk yandex, Ali Hazelwood e-kitap pdf, Beyindeki Aşk PDF Drive, Beyindeki Aşk Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Beyindeki Aşk PDF Oku

Beyindeki Aşk Kısa Özet

Bee Königswasser, erkeklerin hüküm sürdüği ve haksızlıklarla dolu evrene denge getirmek isterken tek bir soruya göre yaşıyordu: Marie Curie olsa ne yapardı? Akademik kırıntılarla geçinmeye çalıştığı senelerın ardından rüyası gerçekleşse ve NASA ona bir nöromühendislik projesinde önderlik teklif etse Marie tereddütsüz kabul ederdi. Lakin modern fiziğin annesi, asla Levi Ward gibi bir adamla ortak önderlik yapmak zorunda kalmamıştı.

Levi uzun boylu biriydi, delici yeşil gözleri ve karanlık bir cazibesi vardı. Bee laboratuvardaki ilk gününde, kazara kendini yardıma muhtaç, aciz genç kadın durumuna düşürdüğünde onu kuvvetli kollarıyla kurtarmıştı. Buna rağmen Levi, lisansüstü eğitimdeyken Bee’ye karşı duygularını çok net bir biçimde ortaya koymuştu; başdüşmanlar yalnızca birbirlerinden fazla uzaktaki kendi galaksilerinde çalışabilirlerdi.

Bee, NASA’da çalışmaya başlayamıyordu; çünkü teçhizatı kayıptı, personel onu görmezden geliyordu ve zaten bocalayan kariyeri daha da büyük bir kaosun içine düşmüştü. Lakin zaman geçtikçe Levi’ın yumuşadığını, onu ve fikirlerini desteklediğini hatta o yemyeşil gözleriyle ona bakıp durduğunu gördüğüne yemin edebilirdi. Sıra gerçekten harekete geçip kalbini ortaya koymaya geldiğinde mühim olan tek bir soru vardı:
Bee Königswasser ne yapacaktı?

Beyindeki Aşk PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu