Çocuk Kitapları

Aquaman Cilt 1 – Boğulma PDF indir

Aquaman Cilt 1 – Boğulma PDF indir, e-kitap sitemizde Aquaman Cilt 1 – Boğulma kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Dan Abnett tarafından kaleme alınan Aquaman Cilt 1 – Boğulma kitabı 176 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Aquaman Cilt 1 – Boğulma kitabını 9786052044193 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Aquaman Cilt 1 – Boğulma kitap özeti, Aquaman Cilt 1 – Boğulma pdf oku, Aquaman Cilt 1 – Boğulma yandex, Dan Abnett e-kitap pdf, Aquaman Cilt 1 – Boğulma PDF Drive, Aquaman Cilt 1 – Boğulma Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Aquaman Cilt 1 – Boğulma PDF Oku

Aquaman Cilt 1 – Boğulma Kısa Özet

O, Arthur Curry… Aquaman. Atlantis`in Kralı. Justice League üyesi. Dünya önderi. Süperkahraman. Yüeydeki ile su altındaki dünya içinde bir köprü… ve bir çok kişi için bir haydut devlet diktatörü. Lakin Arthur ve sevgişi nişanlısı Mera, insanlığa barış ve adaletin sağlanması için Atlantis`in mühimbir güç olduğunu ispatlamaya niyetliler.

Lakin Arthur bireylerin gözündeki imajını düzeltmeye çalışırken kötü kişiler derinliklerden onun umutlarını ve düşlerini yıkmak için artıyor. Anlantisli bir terörist çetesi, krallarına ve yüzey dünyasına savaş açıyor. Black Manta adıyla bilinen katilin de, her şeyden fazla nefret ettiği kahramanla kan davasını neticelendirmak için yapmayacağı şey yok.

Aquaman, bütün bu nefreti ve akan kanı durdurabilecek mi? Yoksa dünyayı kurtarmak için kendini mi feda edecek?

Aquaman Cilt 1 – Boğulma PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu