Teknoloji Kitapları

Arılarla Dans PDF indir

Arılarla Dans PDF indir, e-kitap sitemizde Arılarla Dans kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Brigit Strawbridge Howard tarafından kaleme alınan Arılarla Dans kitabı 328 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Arılarla Dans kitabını 9786254412110 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Arılarla Dans kitap özeti, Arılarla Dans pdf oku, Arılarla Dans yandex, Brigit Strawbridge Howard e-kitap pdf, Arılarla Dans PDF Drive, Arılarla Dans Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Arılarla Dans PDF Oku

Arılarla Dans Kısa Özet

The Sunday Tımes En İyi Doğa Kitapları 2020

2020 Waınwrıght Prıze Fınalıst

Gezegenimizin geleceğini umursayan herkes bu şarkıya kulak vermeli…

Bir doğaseverin arıların yaşamına ve doğal dünyaya tutkulu yaklaşımı…

Nasıl olur da kozasından yeni çıkmış bir arı hangi çiçeğin kendisi için en iyi polen kaynağına sahip olduğunu bilebilir? Hangi çiçeklerin çoktan *ziyaret edildiğini* ve hangilerinin halen daha sunacağı armağanler olduğunu söyleyebilir? Stratejileri var mıdır? Evrimleşmemizde nasıl bir rol oynarlar? Dahası arılar olmasaydı dünyamıza ne olurdu?
Arı savunucusu, yaban hayat bahçıvanı ve doğa bilimci Brigit Strawbridge Howard, ARILARLA DANS kitabında bizleri danslarıyla ekosisteme hayat veren arıların ve güzel bitkilerin görmezden gelinen büyülü ve zengin dünyasına davet ediyor. Bu eşsiz kitapla bizi insan yapan şeyin ve doğa ile nasıl bağlantı kurduğumuzun bir hayli etkili ve etkileyici şarkısını dinleyeceksiniz. Gezegenimizin geleceğini umursayan herkes bu şarkıya kulak vermeli…

Arılarla Dans PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu