PDF İndir

Aritmetik İyi Kuşlar Pekiyi PDF indir

Aritmetik İyi Kuşlar Pekiyi PDF indir, e-kitap sitemizde Aritmetik İyi Kuşlar Pekiyi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Cemal Süreya tarafından kaleme alınan Aritmetik İyi Kuşlar Pekiyi kitabı 70 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Aritmetik İyi Kuşlar Pekiyi kitabını 9789753634854 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz.

Aritmetik İyi Kuşlar Pekiyi kitap özeti, Aritmetik İyi Kuşlar Pekiyi pdf oku, Aritmetik İyi Kuşlar Pekiyi yandex, Cemal Süreya e-kitap pdf, Aritmetik İyi Kuşlar Pekiyi PDF Drive, Aritmetik İyi Kuşlar Pekiyi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Aritmetik İyi Kuşlar Pekiyi PDF Oku

Çocuklar için yazmak. Yazarsın. Yalnız şunu unutma: Çocuklar her şeyi anlar. Her şeyden söz edebilirsin onlara. Enflasyondan bile. – Bilgiçlik taslayan şeyler yazma. Daha içten ol. Serüvenlerden düşlerden söz et. Sözgelimi, lacivert ipek helikopterler uçsun yazılarında. Bilgi de ver. – Sen işin onlarda okuma tadı yaratmaya çalışmak. Bu öğütleri dinleyen Cemal Süreya`nın Çocukça dergisinde yazdığı 12 ufak serüven. Unutmayın, en güzel halimiz, güler halimizdir.

Aritmetik İyi Kuşlar Pekiyi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu