Siyaset Kitapları

Aşil’in Topuğu Fetö’nün O Gecesi PDF indir

Aşil’in Topuğu Fetö’nün O Gecesi PDF indir, e-kitap sitemizde Aşil’in Topuğu Fetö’nün O Gecesi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mustafa Önsel tarafından kaleme alınan Aşil’in Topuğu Fetö’nün O Gecesi kitabı 240 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Aşil’in Topuğu Fetö’nün O Gecesi kitabını 9786058337053 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Aşil’in Topuğu Fetö’nün O Gecesi kitap özeti, Aşil’in Topuğu Fetö’nün O Gecesi pdf oku, Aşil’in Topuğu Fetö’nün O Gecesi yandex, Mustafa Önsel e-kitap pdf, Aşil’in Topuğu Fetö’nün O Gecesi PDF Drive, Aşil’in Topuğu Fetö’nün O Gecesi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Aşil’in Topuğu Fetö’nün O Gecesi PDF Oku

Aşil’in Topuğu Fetö’nün O Gecesi Kısa Özet

Mustafa Önsel, “Ağacın Kurdu, TSK`de Şakirtlerin İşgali mi? Fethullah`ın Askerleri” kitabıyla, FETÖ tehlikesinin hangi boyutta olduğunu, “15 Temmuz 2016 Kalkışması”ndan çok önce kamuoyu ile paylaşmıştı Bu seriyi tamamlayan yeni kitabı; “Aşil`in Topuğu, FETÖ`nün O Gecesi”, kalkışmanın hain ve kanlı hadiselerinı yani; “O Gece”yi anlatıyor.Darbeyi önlemek üzere halkımız sokağa çıktı. Şehitler verildi. Halkımızın kahramanlıkları basında çokça yer aldı.Oysa bu esnada hadiselerin merkezinde, kışlalar da yaşananlar, verilen şehitler, bizzat erinden generaline kadar TSK mensuplarının kahramanlıkları ve bu isimsiz kahramanların ufak dokunuşlarla “Kalkışma”yı nasıl önledikleri pek dikkat çekmedi. Hâlbuki çok mühimydi. Mustafa Önsel, işte bu askerlerin hikâyelerini, “Aşil`in Topuğu”nda ayrıntı kısmıyla anlatıyor, sonuçta da FETÖ`nün Kalkışma sonrası geldiği son noktaya ilişkin değerlendirmeler sunuyor. Mustafa Önsel, “O Gece”, sokağa ilk çıkanlardan biri olarak bizzat “Yaşayanın Ağzından” bir çok olaya açıklık getiriyor.

Ve bu kitapta aşağıdaki soruların yanıtlarını belgeleriyle veriyor;
“Aşil`in Topuğu”, FETÖ`nün “Son Kalesi” neresiydi?
15 Temmuz 2016 kalkışmasının icra tarihi saati neden öne çekildi?
Sözde darbeci Balyoz Davasından mağdur edilmiş general/amiral ve subaylar, gerçek FETÖ`cü darbecilere karşı nasıl direndiler? Kalkışmayı nasıl önlediler?
Askeri Birliklerde yaşanan kanlı olaylar…
“Kahraman er ” bir tugayın kalkışmaya katılmasını nasıl önledi?
“Ben FETÖ`cü değilim.” diyen Yüzbaşının foyası kalkışmada nasıl yaşandı?
1994 KHO mezunu subayların önlenemez yükselişlerinin arkasında yatan neydi?
Analar ne kahramanlar doğurmuş? Başçavuş Ömer Halisdemir…
KHO 1985 devresinin en fazla general çıkaran 63`üncü Kısmının sırrı?
“Kalkışma günü Graham Fuller ve Henry Barkey İstanbul`da ne arıyorlardı?
Ve daha bir çok soru bu kitapta yanıt buluyor.
Yine balyoz gibi bir Mustafa Önsel kitabıyla tanışmaya hazır mısınız?

Aşil’in Topuğu Fetö’nün O Gecesi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu