PDF İndir

Aşk Çıkmazı PDF indir

Aşk Çıkmazı PDF indir, e-kitap sitemizde Aşk Çıkmazı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ali Hazelwood tarafından kaleme alınan Aşk Çıkmazı kitabı 136 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Aşk Çıkmazı kitabını 9786256947184 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Aşk Çıkmazı kitap özeti, Aşk Çıkmazı pdf oku, Aşk Çıkmazı yandex, Ali Hazelwood e-kitap pdf, Aşk Çıkmazı PDF Drive, Aşk Çıkmazı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Aşk Çıkmazı PDF Oku

Aşk Çıkmazı Kısa Özet

Sadie ile yakışıklı düşmanı,
asansörde mahsur kaldıklarında rekabetlerini
ve aşklarını bir sonraki düzeyye taşıyacaklardı.
 
Mühendis olmak, özellikle de tüm zorluklarına rağmen kadın bir mühendis olmak, Sadie için bitmek bilmeyen mücadele manasına geliyordu. Bunun yanında, kalbini paramparça eden adamla küçücük bir asansörde –hem de saatlerce– mahsur kaldığında, bu savaştan sağ çıkabileceğinden emin değildi. Erik büyük hatası yüzünden istediği kadar özür dileyebilirdi; fakat genç kadın onu affetmemeye kararlıydı.

Sadie’nin en karmaşık batıl inançları bile böylesine garip bir kavuşmayı öngöremezdi. Erik, üşüdüğü için ceketini çıkarıp ona uzatırken ve bakışları yumuşarken bile tam bir çelişkiydi. Böylelikle genç kadının aklında mühim bir soru şekillendi:
Taş kalpli düşmanı göründüğünden daha fazlası
olabilir miydi?

Aşk Çıkmazı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu