Roman Kitapları

Atasözlerinin İlginç Hikayeleri 4 PDF indir

Atakelimelerinin İlginç Hikayeleri 4 PDF indir, e-kitap sitemizde Atakelimelerinin İlginç Hikayeleri 4 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hale Eştürk Altay tarafından kaleme alınan Atakelimelerinin İlginç Hikayeleri 4 kitabı 144 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Atakelimelerinin İlginç Hikayeleri 4 kitabını 9786052236727 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Atakelimelerinin İlginç Hikayeleri 4 kitap özeti, Atakelimelerinin İlginç Hikayeleri 4 pdf oku, Atakelimelerinin İlginç Hikayeleri 4 yandex, Hale Eştürk Altay e-kitap pdf, Atakelimelerinin İlginç Hikayeleri 4 PDF Drive, Atakelimelerinin İlginç Hikayeleri 4 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Atakelimelerinin İlginç Hikayeleri 4 PDF Oku

Atakelimelerinin İlginç Hikayeleri 4 Kısa Özet

Yeterince sabır gösterilmeyip aceleye getirilen işlerin iyi sonuç vermeyeceğini anlatmak için *Acele işe şeytan karışır!* deriz.

*Eden bulur!* diyerek, yalnızca iki sözcükle, bir kimsenin yaptığı davranışın yanına kâr kalmayacağını anlatırız.

Sonradan gelenin, haksız bir biçimde, öncekinin önüne veya yerine geçtiği durumlarda *Dağdan gelen bağdakini kovar.* atasözünü kullanırız.

Uzaktan takip edenler için cazip fakat başına gelen kimselere hastalık veren durumlar için *Davulun sesi uzaktan hoş gelir.* deriz.

Atakelimeleri, yüzseneler içinde, türlü tecrübelerden süzüle süzüle, yaşamın imbiklerinden damıtıla damıtıla ortaya çıkmış ve dilden dile aktarılarak günümüze kadar ulaşmıştır. Atakelimelerinin çıkış hikâyelerinin olduğu bu seride, hangi atasözünün ne zaman, nasıl ve hangi olay üzerine söylendiğini öğrenirken yüzsenelerdır süregelen bilgi birikimine de şahit olacaksınız.

Atakelimelerinin İlginç Hikayeleri 4 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu