Edebiyat Kitapları

Ateşpare -1 Hediyeli Özel Kutu PDF indir

Ateşpare -1 Hediyeli Özel Kutu PDF indir, e-kitap sitemizde Ateşpare -1 Hediyeli Özel Kutu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ceren Melek tarafından kaleme alınan Ateşpare -1 Hediyeli Özel Kutu kitabı 432 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Ateşpare -1 Hediyeli Özel Kutu kitabını 2789736545112 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ateşpare -1 Hediyeli Özel Kutu kitap özeti, Ateşpare -1 Hediyeli Özel Kutu pdf oku, Ateşpare -1 Hediyeli Özel Kutu yandex, Ceren Melek e-kitap pdf, Ateşpare -1 Hediyeli Özel Kutu PDF Drive, Ateşpare -1 Hediyeli Özel Kutu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ateşpare -1 Hediyeli Özel Kutu PDF Oku

Ateşpare -1 Hediyeli Özel Kutu Kısa Özet

:

ATEŞPARE – 1 (Ciltli)
– Özel Sert Kapak ve Büyük Boy Ateşpare Defteri
– 3 Adet Ateşpare Alıntı Kartı
– Poster (Aşkın Tasarımlı)
– Sticker (V tasarımlı)
– 1 Adet Özel Bıçak Tasarımlı Ayraç
– 1 Adet Çift Taraflı Ayraç

Adalet peşinde koşarken kendi kimliğini kaybeden bir seri katil: Aşkın. Üstün zekâsı ve kan dondurucu oyunlarıyla senelerdır yakalanmayan, kimliği bilinmeyen, tüm dünyanın aradığı bu seri katil ona gelen her işi içindeki vahşetle başarıyla tamamlamıştır. Lakin bir gün karşısına yeni bir kurban çıkar. Bu kurban Cebonayan adlı gizli bir örgütün önderi Ateş Alanguva’dır.

Aşkın her işinde başarılı olduğu gibi bu işte de başarılı bulunacağını düşünür ve kibrine yenik düşerek Ateş’in peşine düşer. Lakin Aşkın’ın bilmediği bir şey mevcuttur: Ateş de en az Aşkın kadar zeki ve tehlikelidir çünkü Ateş mafyatik gücü ve akıllara durgunluk veren teknolojik donanımıyla karanlık dünyaların tanınmış ismidir.
Aşkın ve Ateş’in yolları kesiştiğinde, yırtıcı bir güç savaşının içinde bulurlar kendilerini. Aralarındaki çekimle artık Ateş ve Ateşpare yangına düşmüşlerdir ve bu yangının ne denli büyük olduğunun farkında değillerdir.

“Korkmuyordum, ne karanlıktan ne gürleyen gök gürültüsünden ne de bana zarar verebilecek bir insandan. Çünkü ben karanlıktım, ben gürleyen göktüm; ben zarar görmez, ben zarar verirdim. Ben bir katildim. Bu bir sıfat değildi. Bu benim mesleğimdi.”

*Uyarı: Argo ve küfürlü ifadeler içerir.
Yetişkin okurlar içindir.

Ateşpare -1 Hediyeli Özel Kutu PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu