PDF İndir

Ateşpare 2 Özel Baskı PDF indir

Ateşpare 2 Özel Baskı PDF indir, e-kitap sitemizde Ateşpare 2 Özel Baskı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ceren Melek tarafından kaleme alınan Ateşpare 2 Özel Baskı kitabı 400 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Ateşpare 2 Özel Baskı kitabını 9786258133615 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ateşpare 2 Özel Baskı kitap özeti, Ateşpare 2 Özel Baskı pdf oku, Ateşpare 2 Özel Baskı yandex, Ceren Melek e-kitap pdf, Ateşpare 2 Özel Baskı PDF Drive, Ateşpare 2 Özel Baskı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ateşpare 2 Özel Baskı PDF Oku

Vahşi katil Aşkın’ın ve gizli örgüt önderi Ateş’in yolları bir girdabın içinde kesişmiştir. Aşkın ilk defa Ateş’e yenilmiştir fakat Ateş daha büyük bir yenilginin içine düşmüştür. İkisi de o girdabın içinde sürüklenirken birbirlerine oyunlar oynayıp kendilerini büyük bir iç savaşın içine çekmişlerdir. Lakin bilmedikleri bir şey mevcuttur: Bu oyunun sonu en başından bellidir.

Ateş ve Aşkın aralarındaki tutku ve çekime karşı koyamayarak her geçen gün biraz daha yakınlaşırken kendilerini sürekli olarak durdurmaya çalışırlar fakat bu çekime ikisinin de karşı koyması artık olabilecek değildir. Sadece hisleriyle değil, bunun yanı sıra karşılarına çıkan büyük düşmanlarıyla da savaşmak mecburiyetindedirler.

Ateşpare 2 Özel Baskı Kısa Özet

Düştükleri yangın ikisini de canlı canlı yakmaya başlamıştır, yangının ne kadar büyük olduğunu fark etmişlerdir fakat ikisi de bunu durduramayacaktır.

“Perdelediğimi savunduğu kuşkularımı oldukları yere bıraktım. O, kuşkuları yok ettiğimi sanabilirdi ama belki de o kuşkular Ateş ve ateş parçasından daha yakıcı olacaktı. Bu lavların üzerinde oynanan bir kumardı, yalnızca bir kişi dengesini bulacaktı.”

Ateşpare 2 Özel Baskı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu