Çocuk Kitapları

Avucundaki Öpücük PDF indir

Avucundaki Öpücük PDF indir, e-kitap sitemizde Avucundaki Öpücük kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Audrey Penn tarafından kaleme alınan Avucundaki Öpücük kitabının çevirmenliğini Ruth E. Harper yapmıştır. Yayıncılığını Butik yaptığı Avucundaki Öpücük kitap özeti, Avucundaki Öpücük pdf oku, Avucundaki Öpücük yandex, Audrey Penn e-kitap pdf, Avucundaki Öpücük PDF Drive, Avucundaki Öpücük Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Avucundaki Öpücük PDF Oku

Avucundaki Öpücük Kitap Açıklaması

Ormanda okul başlıyordu ama Minik Rakun okula gitmek istemiyordu. Onun korkularını yatıştırmak isteyen Anne Rakun, “Avucundaki Öpücük” adını verdiği aile sırrını yavrusuyla paylaştı. Amacı dünyası ne zaman birazcık korkutucu hale gelse, onu çok sevdiğini hatırlamasını sağlamaktı. 1993 senesindeki ilk basımından beri insanın içini ısıtan bu kitap, çocuk klasikleri içindeki yerini alarak, özellikle de okula, yuvaya başlamak veya bir kampa gitmek gibi ayrılık anlarında, milyonlarca çocuğun ve velinin yaşamına dokunmuştur. Çok sayıda yuva öğretmeni bu öyküyü ilk günde okumayı sever.

Audrey Penn; Sassafras, Feathers & Fur, A.D.D not B.A.D, The Whistling Tree ve A Pocket Full of Kisses adlı kitapların yazarıdır. Eğitim programları düzenler. Okullarda, kütüphanelerde ve çocuk hastanelerinde anlattığı hikâyelerini çocukların işbirliğiyle geliştirir, son şekillerini verir. Öğretmenler ve çocuklara yönelik işler yapan diğer profesyoneller için konferanslar düzenler.

Sayfa Sayısı: 32

Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Butik

Avucundaki Öpücük PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu