Edebiyat Kitapları

Baskılara Direnirken PDF indir

Baskılara Direnirken PDF indir, e-kitap sitemizde Baskılara Direnirken kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Onur Öymen tarafından kaleme alınan Baskılara Direnirken kitabı 456 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Baskılara Direnirken kitabını 9789751419781 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Baskılara Direnirken kitap özeti, Baskılara Direnirken pdf oku, Baskılara Direnirken yandex, Onur Öymen e-kitap pdf, Baskılara Direnirken PDF Drive, Baskılara Direnirken Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Baskılara Direnirken PDF Oku

Baskılara Direnirken Kısa Özet

Onur Öymen Zor Rota (1964-2002) kitabında diplomasi anılarını anlatmış ve dış politikanın bilinmeyen yönlerine ışık tutmuştu. Öymen, bu kitapta ise 2000’li senelerdan bu yana siyaset alanında yaşadıklarını, gözlemlerini, görüşlerini paylaşıyor.

Dokuz yılını milletvekili, yedi yılını da CHP Genel Başkan Yardımcısı olarak geçiren Onur Öymen, 1 Mart tezkeresinin Mecliste reddedilmesini, Avrupa Birliği’ne üyelik sürecinin başlamasından sonra Türkiye’ye yapılan engellemeleri, Kıbrıs’ta Kofi Annan Planı’yla ülkemize ve Kıbrıs Türklerine kurulan tuzakları, Türkiye’nin ilkelerinden uzaklaştırılarak Ermenistan’la anlaşma yapmaya zorlanmasını belgelerle sunuyor.

Tüm bu konularda ülkemizin yurt içinde ve dışında karşı karşıya geldiğı zorluklar, entrikalar ve komplolar, Türk iç politikasına yön vermek için yabancıların harcadıkları çabalar bu kitapta dile getiriliyor.

Baskılara Direnirken PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu