PDF İndirRoman KitaplarıTarih Kitapları

Beyaz Zambaklar Ülkesinde PDF İndir

Beyaz zambaklar ülkesinde kitabını indir

beyaz zambaklar ülkesinde pdf indir, çok eskilere gidiyoruz bu sefer ta 1923 yılına bu kitap için Atatürk bile onay vermiş hatta tüm okulların müfredatında yer almasını istemiştir, yazarı Grigory Petrov dur ilk Türkçe çevirisi Ali Haydar Taner 1928 yılında 6 yıl sonra yapmıştır.

Beyaz Zambaklar Ülkesinde – Grigory Petrov

Beyaz Zambaklar Ülkesinde Konusu Hikayesi Nedir
Kitabın yazarı Rus asıllıdır zaten edebiyatın önde gelen kitaplarından biridir hikayesi ise biraz farklıdır halkların kardeşliğini yansıtmaktadır bu kitap din adamlarından tutunda iş adamlarına kadar herkesin bir araya gelip tek bir hedefe ulaşmak için savaştığını düşünün tam da onunla alakalı bir kitap.

Beyaz zambaklar ülkesinde kitabı PDF indir, Farklı milletler ile yapılan anlaşmalar ve olaylar enteresan doğa mücadelesi insanın ölümle burun burun geldiği bir an işte Beyaz Zambaklar Ülkesinde

Ücretsiz olarak indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanınız. Kitabı okuduktan sonra yorumlarınızı bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yayınlanma Tarihi: 1923
Kategori: Roman Kitapları
Dil: Türkçe
Sayfa Sayısı: 240
PDF Boyutu: 1.64 MB

Sitemizde binlerce kitaba ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz, Pdf kitap indirmek için yapmanız gereken üstteki linki kullanmak eğer ki paylaşımlarımızı beğeniyorsanız ve bize destek olmak istiyorsanız konuya yorum yapmanız yeterlidir. Teşekkürler.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu