Roman Kitapları

Bez Bebek Aytül PDF indir

Bez Bebek Aytül PDF indir, e-kitap sitemizde Bez Bebek Aytül kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ayşegül Toker tarafından kaleme alınan Bez Bebek Aytül kitabı 280 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Bez Bebek Aytül kitabını 9786057687456 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Bez Bebek Aytül kitap özeti, Bez Bebek Aytül pdf oku, Bez Bebek Aytül yandex, Ayşegül Toker e-kitap pdf, Bez Bebek Aytül PDF Drive, Bez Bebek Aytül Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Bez Bebek Aytül PDF Oku

Bez Bebek Aytül Kısa Özet

Genç yaşta..Hayatının baharında… Suçunun olmadığı bir olayla yaşamının alt üst olabileceğini düşünür müydü hiç? Kim düşünebilir ki?

Her genç gibi hayat doluydu. Çocukları ve işini seviyordu. Aşık olmak istiyordu. Sonra bir gün…

Bir kaza oldu. Hepimizin hemen her gün haberlerde okuyup dinlediği trafik kazalarından biri.

*Trafik kazası sonucu şu kadar insan öldü, bu kadarı da yaralı* diye dinleyip geçtiğimiz kazalardan biri. Arkadaşları ile geçirdiği o güzel günün sonunda ‘ölü’ olarak anılmamış olsa da yarası hiç de ‘sıyrık’ gibi düşünülemeyecek kadar ağır bir yara idi.

Doktor babası aracılığıyla hayatta kaldığına ve ‘yaralı’ olduğuna sevinmeli miydi? O artık ömür boyu kapanmayacak bir yaranın sahibi idi. Engelliydi. Tetrapleji hastası, deniyordu ama o, olabilecek en ağır engele sahip olduğunu düşünüyordu.

Hayatta olduğuna sevinmekle, engeli ile yaşama tutunmak içinde gel gitler yaşayan Aytül’ün yarası kapanabilir miydi? Yeniden aşık olabilir, yeniden çalışabilir miydi? Engelleri aşabilir miydi

Gerçek yaşam öykülerinden derlenmiş, bir trafik kazası ‘yaralısı’nın yürek burkan; umut ve mücadele dolu yaşamı. En kötü engel bile yaşamaya ve sevmeye mani değildir.

Hayat her şeye rağmen yaşamaya değer.

Bez Bebek Aytül PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu